Głośnik Blaupunkt MB06

CENA: od 399,00 PLN do 523,31 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 6

System audio MB06 marki Blaupunkt to najwyższej jakości przenośny sprzęt nagłaśniający, który zapewni doskonałe doznania muzyczne w każdych warunkach. To urządzenie jest idealnym rozwiązaniem podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych i domowych. Solidna konstrukcja, mocny wzmacniacz, duża liczba źródeł dźwięku oraz potężna moc 500W czynią z systemu MB06 obowiązkowe wyposażenie każdej imprezy i idealną alternatywę dla zwykłych radioodtwarzaczy czy wież muzycznych.NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWbudowany moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie swojej ulubionej muzyki z urządzeń przenośnych takich jak smartfony czy tablety. Na przednim panelu znajduje się port USB oraz slot na karty SD o maksymalnej pojemności do 32 GB, umożliwiając użytkownikowi także odtwarzanie plików audio zapisanych na kartach SD lub wszelkiego rodzaju przenośnych pamięciach USB. Kolejnym wejściem, znajdującym się na bocznej ściance obudowy głośnika, jest port AUX, dzięki któremu możliwe jest podłączenie wszelkich dodatkowych, przewodowych źródeł dźwięku. Urządzenie obsługuje pliki muzyczne zapisane w najpopularniejszych obecnie formatach audio, czyli MP3 i WMA. MB06 posiada również wbudowany tuner FM z możliwością zapamiętania 99 stacji, co pozwoli Ci słuchać swojej ulubionej rozgłośni bez potrzeby każdorazowego wyszukiwania częstotliwości.WBUDOWANY EQUALIZERDźwięk możesz dostosować do swoich preferencji oraz aktualnie słuchanej muzyki, dzięki equalizerowi oferującemu tryby normal, rock, pop, classic, jazz oraz news. Oprócz tego urządzenie posiada odrębną regulację basów i sopranów realizowaną za pomocą pokręteł na głównym panelu.FUNKCJA KARAOKEWbudowana funkcja karaoke z dołączonym mikrofonem przewodowym pomoże rozkręcić każde przyjęcie i zapewni mnóstwo frajdy, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Włącz podkład swojej ulubionej piosenki, chwyć za mikrofon i poczuj się jak gwiazda estrady!WYGODA UŻYTKOWANIAOprócz zalet wynikających ze specyfikacji technicznej systemu, mocną stroną MB06 jest również ergonomia oraz wygoda użytkowania. Urządzeniem możesz sterować zdalnie za pomocą dołączonego pilota, poręczny uchwyt pozwoli swobodnie przemieszczać głośnik, a gumowe podkładki i odpowiednia waga to gwarancja, że sprzęt będzie stał stabilnie na każdej płaskiej powierzchni.Jeśli chciałbyś zabrać MB06 np. na piknik, wbudowany akumulator pozwoli na 3,5 godziny odsłuchu bezprzewodowego. Gdy energia w akumulatorze zacznie się wyczerpywać, zawsze możesz podłączyć głośnik do zasilania sieciowego. Czas pełnego naładowania akumulatora wynosi zaledwie 5 godzin.Przekonaj się już teraz jak dobrze może brzmieć Twoja ulubiona muzyka z systemem MB06 zarówno w domu, jak i w plenerze!

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Głośnik Blaupunkt MB06 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 8 miejscu w kategorii Głośniki imprezowe i karaoke biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 433,16 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Power audio JBL Partybox 100 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 1 242,34 zł i jest ona wyższa o 76,29% od średniej ceny w kategorii Głośniki imprezowe i karaoke.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Głośniki imprezowe i karaoke to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Głośnik mobilny MEDIA-TECH MT3150 .

Głośnik Blaupunkt MB06 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blaupunkt w ogóle aktualnie znajduje się na 49 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Radio / odtwarzacz Blaupunkt BB16 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Głośniki imprezowe i karaoke, Głośniki imprezowe i karaoke Blaupunkt znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest System audio BLAUPUNKT PA20LED .

Większym zainteresowaniem cieszą się Głośniki imprezowe i karaoke JBL. Na przykład Power audio JBL Partybox 100 .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Głośniki imprezowe i karaoke są średnio tańsze niż Głośniki imprezowe i karaoke w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Głośniki imprezowe i karaoke Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

10 litrów, nie mógł więc być montowany w zasięgu ręki kierowcy

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Głosnik Blaupunkt mb10 Głośnik Blaupunkt pa25 Głosnik Blaupunkt pa15 System audio BLAUPUNKT pa20led glosnik bluetooth Blaupunkt bt13gy Głośnik mobilny BLAUPUNKT bt06 Głośnik mobilny BLAUPUNKT bt30led glosnik imprezowy Sencor sss 4200 glosnik imprezowy Sencor sss 3700 Głośnik Trevi Trevi xf3000 pro

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według: