Radiobudzik BLAUPUNKT CR7USB

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Radiobudzik BLAUPUNKT CR7USB cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 80 miejscu w kategorii Budziki biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 105,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Budzik świetlny Beurer WL32 . Aktualnie Budzik świetlny Beurer WL32 jest do nabycia w sklepach w cenie około 139,00 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 26,41% wyższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Budziki to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest BLAUPUNKT CR5WH .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest System audio BLAUPUNKT PA20LED . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Budziki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radiobudzik Blaupunkt CR80USB .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Budziki są średnio tańsze niż Budziki w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Odbiorniki radiowe Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

Na całym świecie firma Blaupunkt zatrudnia blisko 7,5 tysiąca pracowników, w tym około 2,8 tysięcy w Hildesheim w Niemczech

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Budzik Karlsson digibell Budzik Karlsson mesh Radioodbiornik M-Audio cr 022 Budzik elta 4292 Radiobudzik Clatronic fu 7025

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: