Radiobudzik Blaupunkt CRP81USB

CENA: od 145,00 PLN do 188,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 5

poranne wstawanie… czy kiedykolwiek będzie przyjemne? czy zawsze musi się nam kojarzyć z najmniej lubianą czynnością dnia? oczywiście, że nie! wystarczy, że sygnał do wstania z łóżka da nam nowy radiobudzik crp81usb marki blaupunkt. korzyści: urządzenie z wbudowanym radiem fm pll umożliwia zaprogramowanie w swojej pamięci 20 ulubionych stacji. duży, niebieski wyświetlacz led pozwala na odczyt godziny z dużej odległości i jest dobrze widoczny nawet przy dziennym świetle. dolne podświetlenie radiobudzika sprawia, że w nocy wygląda on bardzo nowocześnie. radiobudzik wyposażony został w regulowany projektor, za pomocą którego można ustawić odczyt godziny i aktualnej temperatury zewnętrznej, zarówno na suficie, jak i na ścianie.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 18 miejscu w kategorii Odbiorniki radiowe a biorąc pod uwagę tylko produkty Blaupunkt znajduje się na miejscu 10. Jego średnia cena wynosi 151,28 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ciągu ostatnich 3 miesięcy produkt systematycznie traci swoją pozycję w rankingach.

W kategorii Odbiorniki radiowe aktualnie lepiej sprzedaje się Radio Hyundai PR100 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 88,50 zł i jest ona niższa o 55,30% od średniej ceny w kategorii Odbiorniki radiowe.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Odbiorniki radiowe to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest BLAUPUNKT CR5WH .

Radiobudzik Blaupunkt CRP81USB w rankingu sprzedaży urządzeń marki Blaupunkt w ogóle aktualnie znajduje się na 31 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Golarka BLAUPUNKT MSR801 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Odbiorniki radiowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radiobudzik CR12 Blaupunkt .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Odbiorniki radiowe są średnio tańsze niż Odbiorniki radiowe w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Odbiorniki radiowe Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

Skąd się wzięła nazwa, a zarazem symbol firmy? Otóż w latach dwudziestych XX wieku firma funkcjonowała pod nazwą Ideal

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Radiobudzik Blaupunkt cr55charge Radio Blaupunkt rxn 19 (11025) Radiobudzik Lamarque France lm 5702

polecane sklepy

Wynik 1 - 5 z 5

Sortuj według:

Brak ocen

Blaupunkt CRP81USB

Aktualizacja: 13/4/2021

Brak ocen