Radiobudzik Blaupunkt CR55CHARGE

CENA: od 139,00 PLN do 139,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

Tuner radiowy: CyfrowyKolor: CzarnyOkres gwarancji: 24 miesiąceWymiary: 165 x 80 x 93 mmWaga [g]: 293 gZasilanie: DC 5 V 2 AZakres fal: FM PLLWyświetlacz: LEDIlość stacji w pamięci: 20Zasilanie podtrzymania pamięci: 1 bateria CR2032 (zestaw nie zawiera baterii)Budzenie radiem: TakInne: Port USB do ładowania telefonu i innych urządzeń przenośnychBudzenie brzęczykiem: TakFunkcja drzemki: TakFunkcje dodatkowe: Ładowanie bezprzewodowe

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 30 miejscu w kategorii Budziki a biorąc pod uwagę tylko produkty Blaupunkt znajduje się na miejscu 10. Jego średnia cena wynosi 147,06 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Radiobudzik SENCOR SDC 4400 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 50,65 zł i jest ona niższa o 53,94% od średniej ceny w kategorii Budziki.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Budziki znajduje się BLAUPUNKT CR5WH .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Blaupunkt.

Nieco popularniejszym produktem Blaupunkt jest Wzmacniacz samochodowy Blaupunkt GTA 260 . Aktualnie najlepszym produktem marki Blaupunkt jest BLAUPUNKT CR5WH .

Blaupunkt znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Budziki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Blaupunkt w tej kategorii jest Radiobudzik Blaupunkt CR6WH .

Urządzenia Blaupunkt w kategorii Budziki są średnio tańsze niż Budziki w ogóle.

Aktualnie Blaupunkt jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Blaupunkt > Odbiorniki radiowe Blaupunkt

Fragment opisu producenta:

W 1932 roku zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe

Zobacz więcej o producencie Blaupunkt

Podobne produkty: Radiobudzik BLAUPUNKT cr7usb Radio Blaupunkt rxd 35 Radio Blaupunkt Blaupunkt ird 30 Radiobudzik Eltra cr009 Radiobudzik Clatronic fu 7025

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: