Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 58CE3.413HTaKDpQ(Xx)

Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 58CE3.413HTaKDpQ(Xx)

CENA: od 1518,00 PLN do 1849,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 9

EAN: 5906006539948

KRAJ: Polska

Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 58CE3.413HTaKDpQ(Xx)

Chłodny front (3 szyby)
Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcąco dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu kuchnię Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby, które zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.

Nagrzew w 4 min.
Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!

Prowadnice teleskopowe
Wyjęcie lub włożenie ciężkiego naczynia do rozgrzanego piekarnika może być trudne i niebezpieczne… Nie, jeśli masz kuchnię Amica, której piekarnik wyposażony jest w stabilne Prowadnice teleskopowe. Gwarantują one swobodę użytkowania i znacznie zwiększają bezpieczeństwo. A za sprawą pionowej regulacji dają także możliwość dopasowania wnętrza piekarnika do zróżnicowanych potrzeb.

Termoobieg
Funkcja termoobiegu polega na wprowadzeniu w ruch gorącego powietrza, dzięki czemu w każdej części piekarnika panuje równomierna temperatura. Uzyskujemy to stosując grzałkę dolną i górną lub grzałkę pierścieniową. Każda kuchnia posiadająca termoobieg wyposażona jest w wentylator, który równomiernie rozprowadza powietrze po komorze piekarnika.

Czyszczenie katalityczne
Masz dość szorowania piekarnika? Mamy na to sposób! W piekarnikach Amica na bocznych ścianach oraz tylnej zostały zastosowane specjalne prostokątne panele, które, dzięki porowatej powłoce, rozkładają cząsteczki zanieczyszczeń. By oczyścić panele, wystarczy ustawić piekarnik na 250 ⁰C na jedną godzinę. Takie rozwiązanie to czysta przyjemność i pełen komfort.

Łatwe czyszczenie piekarnika
Gładkie ścianki wewnątrz tego piekarnika znacznie ułatwią czyszczenie a gdy mamy do czynienia z tłustymi zabrudzeniami to łatwość ich usunięcia nie jest bez znaczenia. Ścianki piekarnika pokryte są emalią pozbawioną nierówności i wgłębień.

10 funkcji piekarnika
Lubisz komfort i rozwiązania, które ułatwiają życie? Mamy coś dla Ciebie! Nowe kuchnie Amica zostały wyposażone w różne funkcje, w tym Szybki Nagrzew i Rozmrażanie. Od teraz rozgrzanie piekarnika w ekspresowym tempie, przygotowanie dania z grilla czy rozmrożenie porcji mięsa, nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Niski pobór prądu
Te kuchenka ma klasę energetyczną A, co oznacza, że w porównaniu z kuchniami innych producentów zużywa na ogół mniej prądu. Kuchanka to urządzenie używane stosunkowo często, więc warto wybrać taką, która zapewni oszczędnośc prądu.

Drabinki boczne
Kuchnie Amica to przede wszystkim praktyczne rozwiązania służące Twojemu komfortowi. Drabinki boczne pozwolą Ci na łatwe i bezpieczne wysuwanie i wsuwanie blach. Chcesz umyć komorę piekarnika? Po prostu zdemontuj drabinki. To proste, ponieważ są one montowane na specjalnych zaczepach. A jeśli uznasz, że potrzebujesz prowadnic teleskopowych, kup je i przytwierdź do drabinek. Niech żyje komfort!

Równomierne pieczenie
Klęska urodzaju w ogrodzie? Nie martw się! Z nowo zaprojektowaną komorą piekarnika to pestka. Wkładasz owoce do piekarnika i suszysz je na wielu poziomach jednocześnie. Zimowym wieczorem kompot z suszek będzie jak znalazł. A wspólne rodzinne pieczenie stanie się prawdziwą przyjemnością, bo ulubione babeczki w ilości uwaga! stu sztuk upieczone na jeden raz wystarczą dla wszystkich miłośników słodkości.

Rozmrażanie
Masz ochotę na pyszne klopsiki. Ale najpierw musisz je rozmrozić. Żaden problem. Włóż je do piekarnika i włącz na pokrętle funkcję Rozmrażanie lub Termoobieg bez zadanej temperatury. Już po chwili klopsiki będzie można usmażyć i rozkoszować się ich smakiem.

Wyświetlacz LED z kontrolą czasu pieczenia (Ta)
Idealny dla użytkowników przyzwyczajonych do klasycznych rozwiązań. Piekarnikiem sterujesz za pomocą ergonomicznych pokręteł. Dzięki zastosowaniu wyświetlacza LED możesz również kontrolować czas pieczenia oraz ustawić czas wyłączenia piekarnika. Masz pewność, że Twoje dania się nie przypalą, nawet jeśli całkiem o nich zapomnisz. Po upływie ustawionego wcześniej czasu wyświetlacz poinformuje cię o tym, emitując wyraźny sygnał i wyłączy piekarnik.

Elektryczny rożen obrotowy
Któż nie lubi pysznie chrupiących potraw… Dzięki funkcji Rożen możesz je przygotować, kiedy tylko masz na to ochotę. Obrotowy rożen zapewnia równomierne opiekanie potrawy, co sprawia, że staje się ona smakowicie zarumieniona na całej powierzchni. Palce lizać!

Przepisy na drzwiach
Od teraz, mając kuchnię Amica, nie musisz wertować książek kucharskich w poszukiwaniu informacji dotyczących sposobu pieczenia danej potrawy. Na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika znajdziesz praktyczny poradnik, który podpowie Ci, jaką temperaturę i czas pieczenia dobrać do przygotowania określonej potrawy. Komfort w zasięgu ręki. By zawsze Ci się upiekło.

Szuflada na prowadnicach rolkowych
By ułatwić Ci prace kuchenne, kuchnie Amica wyposażone zostały w praktyczną wysuwaną szufladę, która znajduje się pod komorą piekarnika. W szufladzie przechowywać możesz garnki, blachy czy inne naczynia i zawsze mieć je pod ręką.

 • Drabinki boczne (Możliwość pieczenia na dowolnym poziomie oraz wygodne wysuwanie i wsuwanie blach.)
 • Termoobieg (Równa temperatura wewnątrz całego piekarnika. )
 • Rozmrażanie (Szybkie rozmrażanie dania w piekarniku. Wystarczy wybrać na pokrętle funkcję Rozmrażanie lub Termoobieg bez zadanej temperatury.)
 • Czyszczenie katalityczne (Wkłady katalityczne dzięki porowatej powłoce wyłapują i usuwają tłuszcze oraz zanieczyszczenia powstałe w trakcie pieczenia.)
 • Klasa energetyczna:: A (Niższe zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki.)
 • Szare wnętrze piekarnika
 • Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W (Danie wypieczone równomiernie, a każdy kawałek jednakowo apetyczny!)
 • Pole Brytfanna szybkogrzejne 14/14 x 25 cm (1,1/2,0 kW)
 • Grzałka dolna: 1100 W
 • Elektryczny rożen obrotowy (Obrotowy rożen zapewnia równomierne opiekanie drobiu, dzięki temu mięso jest wyjątkowo chrupiące i rumiane.)
 • Powierzchnia płyty:: Powierzchnia szklana
 • Głębokość:: 60 cm
 • Podłączenie do zasilania: 400 V
 • Grzałka górna: 900 W
 • Grill elektryczny: 2000 W (Pozwala na przyrumienienie potraw i opiekanie większych porcji mięsa.)
 • Wyświetlacz LED z kontrolą czasu pieczenia (Ta) (Kontroluj czas pieczenia, dzięki piekarnikowi z wygodnymi przyciskami i pokrętłami.)
 • Pole Dual szybkogrzejne 12/18 cm (0,8/1,7 kW)
 • Pojemność piekarnika: 65 l
 • Szerokość:: 50 cm
 • Prowadnice teleskopowe (Prowadnice ułatwiają wysuwanie blachy – nawet gdy jest rozgrzana i mocno obciążona.)
 • Przepisy na drzwiach (Praktyczny poradnik z parametrami pieczenia na wewnętrznej stronie drzwi.)
 • Równomierne pieczenie (Idealna dystrybucja ciepła sprawia, że dania wypiekają się równomiernie.)
 • Pole pojedyncze szybkogrzejne 14,5 cm (1,2 kW): 2 szt.
 • Emalia łatwoczyszcząca EasyClean (Wyjątkowo gładka emalia, w którą nie wnikają zabrudzenia.)
 • Szuflada na prowadnicach rolkowych (Przestrzeń do wygodnego przechowywania garnków czy akcesoriów kuchennych pod komorą piekarnika.)
 • Rodzaj piekarnika:: elektryczny
 • Nagrzew w 4 min. (Piekarnik rozgrzewa się do 150°C w 4 minuty.)
 • Chłodny front (3 szyby) (Środkowa szyba odbija ciepło, zewnętrzna pozostaje chłodna.)
 • Liczba funkcji piekarnika:: 10 (10 funkcji piekarnika, to jeszcze więcej możliwości pieczenia - od rozmrażania do grillowania.)
 • Kolor: Inox
 • Wysokość:: 85 cm
 • Moc całkowita: 9,2 kW
 • EAN: 5906006539948

58CE3.413HTAKDPQXX Amica w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 58CE3.413HTaKDpQ(Xx) cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 23 miejscu w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 1 399,99 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną aktualnie lepiej sprzedaje się Kuchnia ceramiczna Amica Linia 500 514CE3.413TsKDHaQ(XL) . Kuchnia ceramiczna Amica Linia 500 514CE3.413TsKDHaQ(XL) można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 1 539,00 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną to 1 324,35 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 16,21%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną znajduje się Kuchnia z płytą indukcyjną AMICA 58IES2.322HTAB (XV) .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Amica.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 618CE3.434HTaKDQ(Xx) Linia 600 . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Kuchnia z płytą indukcyjną AMICA 58IES2.322HTAB (XV) .

Urządzenia Amica w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną są średnio droższe niż Kuchnie z płytą ceramiczną w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Amica > Kuchnie z płytą ceramiczną Amica

Ustawienie wolnostojące > Kuchnie z płytą ceramiczną wolnostojące

Fragment opisu producenta:

Firma wywodzi się z fabryki powstałej w 1921 roku, której nastawienie produkcyjne przez następne dziesięciolecia zmieniało się kilkukrotnie

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 58ce2.315hq xx Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 614ce3.434tskdphaq xxl Kuchnia z plyta ceramiczna Amica shc 11550 e Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 614ce3.334tskdq xxl Kuchnia z plyta ceramiczna Amica Linia 500 57ce3.315htaq xx Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 618ce3.333htaq xx Linia 600 Kuchnia z plyta ceramiczna Amica shc 11676 e Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 56ce3.413takdhaq sr Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 58ce1.30hmq w Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 618ce3.332htaq w Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 58ce3.413htaq xx Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 58ce3.315htaq w Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 608ce3.434tsdq xl AMICA 56ce3.413takdhaq w Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 618ce3.434htakdq xx Linia 600 Kuchnia z plyta AMICA hki75314aa 2014CF3.334ETsKDHaQXSp. klasa energetyczna a 20% Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 58ce1.30hmsq w Kuchnia z plyta ceramiczna Amica shc 11552 w Amica 58ies3.319htakdpq xv AMICA 58ce2.315hq w

Wynik 1 - 9 z 9

Sortuj według: