Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 618CE3.434HTaKDQ(Xx) Linia 600

Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 618CE3.434HTaKDQ(Xx) Linia 600

CENA: od 1669,49 PLN do 1949,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 6

EAN: 5906006540371

KRAJ: Polska

Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 618CE3.434HTaKDQ(Xx) Linia 600

Chłodny front (3 szyby)
Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcący dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu kuchnię Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby – wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.

Nagrzew w 4 min.
Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!

Termoobieg
Funkcja termoobiegu polega na wprowadzeniu w ruch gorącego powietrza, dzięki czemu w każdej części piekarnika panuje równomierna temperatura. Uzyskujemy to stosując grzałkę dolną i górną lub grzałkę pierścieniową. Każda kuchnia posiadająca termoobieg wyposażona jest w wentylator, który równomiernie rozprowadza powietrze po komorze piekarnika.

Czyszczenie katalityczne
Masz dość szorowania piekarnika? Mamy na to sposób! W piekarnikach Amica na bocznych ścianach oraz tylnej zostały zastosowane specjalne prostokątne panele, które, dzięki porowatej powłoce, rozkładają cząsteczki zanieczyszczeń. By oczyścić panele, wystarczy ustawić piekarnik na 250 ⁰C na jedną godzinę. Takie rozwiązanie to czysta przyjemność i pełen komfort.

Łatwe czyszczenie piekarnika
Gładkie ścianki wewnątrz tego piekarnika znacznie ułatwią czyszczenie a gdy mamy do czynienia z tłustymi zabrudzeniami to łatwość ich usunięcia nie jest bez znaczenia. Ścianki piekarnika pokryte są emalią pozbawioną nierówności i wgłębień.

10 funkcji piekarnika
Lubisz komfort i rozwiązania, które ułatwiają życie? Mamy coś dla Ciebie! Nowe kuchnie Amica zostały wyposażone w różne funkcje, w tym Szybki Nagrzew i Rozmrażanie. Od teraz rozgrzanie piekarnika w ekspresowym tempie, przygotowanie dania z grilla czy rozmrożenie porcji mięsa, nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Niski pobór prądu
Te kuchenka ma klasę energetyczną A, co oznacza, że w porównaniu z kuchniami innych producentów zużywa na ogół mniej prądu. Kuchanka to urządzenie używane stosunkowo często, więc warto wybrać taką, która zapewni oszczędnośc prądu.

Drabinki boczne
Kuchnie Amica to przede wszystkim praktyczne rozwiązania służące Twojemu komfortowi. Drabinki boczne pozwolą Ci na łatwe i bezpieczne wysuwanie i wsuwanie blach. Chcesz umyć komorę piekarnika? Po prostu zdemontuj drabinki. To proste, ponieważ są one montowane na specjalnych zaczepach. A jeśli uznasz, że potrzebujesz prowadnic teleskopowych, kup je i przytwierdź do drabinek. Niech żyje komfort!

Równomierne pieczenie
Klęska urodzaju w ogrodzie? Nie martw się! Z nowo zaprojektowaną komorą piekarnika to pestka. Wkładasz owoce do piekarnika i suszysz je na wielu poziomach jednocześnie. Zimowym wieczorem kompot z suszek będzie jak znalazł. A wspólne rodzinne pieczenie stanie się prawdziwą przyjemnością, bo ulubione babeczki w ilości uwaga! stu sztuk upieczone na jeden raz wystarczą dla wszystkich miłośników słodkości.

Rozmrażanie
Masz ochotę na pyszne klopsiki. Ale najpierw musisz je rozmrozić. Żaden problem. Włóż je do piekarnika i włącz na pokrętle funkcję Rozmrażanie lub Termoobieg bez zadanej temperatury. Już po chwili klopsiki będzie można usmażyć i rozkoszować się ich smakiem.

Wyświetlacz LED z kontrolą czasu pieczenia (Ta)
Idealny dla użytkowników przyzwyczajonych do klasycznych rozwiązań. Piekarnikiem sterujesz za pomocą ergonomicznych pokręteł. Dzięki zastosowaniu wyświetlacza LED możesz również kontrolować czas pieczenia oraz ustawić czas wyłączenia piekarnika. Masz pewność, że Twoje dania się nie przypalą, nawet jeśli całkiem o nich zapomnisz. Po upływie ustawionego wcześniej czasu wyświetlacz poinformuje cię o tym, emitując wyraźny sygnał i wyłączy piekarnik.

Elektryczny rożen obrotowy
Któż nie lubi pysznie chrupiących potraw… Dzięki funkcji Rożen możesz je przygotować, kiedy tylko masz na to ochotę. Obrotowy rożen zapewnia równomierne opiekanie potrawy, co sprawia, że staje się ona smakowicie zarumieniona na całej powierzchni. Palce lizać!

Przepisy na drzwiach
Od teraz, mając kuchnię Amica, nie musisz wertować książek kucharskich w poszukiwaniu informacji dotyczących sposobu pieczenia danej potrawy. Na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika znajdziesz praktyczny poradnik, który podpowie Ci, jaką temperaturę i czas pieczenia dobrać do przygotowania określonej potrawy. Komfort w zasięgu ręki. By zawsze Ci się upiekło.

Szuflada na prowadnicach rolkowych
By ułatwić Ci prace kuchenne, kuchnie Amica wyposażone zostały w praktyczną wysuwaną szufladę, która znajduje się pod komorą piekarnika. W szufladzie przechowywać możesz garnki, blachy czy inne naczynia i zawsze mieć je pod ręką.

Tłoczone Poziomy Pieczenia
Dobranie idealnych parametrów pieczenia dla ryby, wołowiny, warzyw czy pizzy to teraz nie problem. W piekarniach Amica przepisy umieszczone są na drzwiach piekarnika i kuchni. Praktyczny poradnik zawiera informacje o rodzaju potrawy, odpowiedniej dla niej funkcji, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia. Dodatkowo, aby łatwo zidentyfikować poziom pieczenia wytłoczono je na froncie komory piekarnika, a funkcje pieczenia na pokrętle. Teraz wystarczy zastosować się do wskazówek na piekarniku, a potrawa robi się sama. Smacznego!

 • Emalia łatwoczyszcząca EasyClean (Wyjątkowo gładka emalia, w którą nie wnikają zabrudzenia.)
 • Liczba funkcji piekarnika:: 10 (10 funkcji piekarnika, to jeszcze więcej możliwości pieczenia - od rozmrażania do grillowania.)
 • Moc całkowita: 9,9 kW
 • Wyświetlacz LED z kontrolą czasu pieczenia (Ta) (Kontroluj czas pieczenia, dzięki piekarnikowi z wygodnymi przyciskami i pokrętłami.)
 • Równomierne pieczenie (Idealna dystrybucja ciepła sprawia, że dania wypiekają się równomiernie.)
 • Rozmrażanie (Szybkie rozmrażanie dania w piekarniku. Wystarczy wybrać na pokrętle funkcję Rozmrażanie lub Termoobieg bez zadanej temperatury.)
 • Szuflada na prowadnicach rolkowych (Przestrzeń do wygodnego przechowywania garnków czy akcesoriów kuchennych pod komorą piekarnika.)
 • Przepisy na drzwiach (Praktyczny poradnik z parametrami pieczenia na wewnętrznej stronie drzwi.)
 • Grzałka górna: 900 W
 • Pole pojedyncze szybkogrzejne 14,5 cm (1,2 kW): 2 szt.
 • Tłoczone Poziomy Pieczenia (Wytłoczenia identyfikujące poziomy pieczenia znajdujące się na froncie komory piekarnika.)
 • Chłodny front (3 szyby) (Środkowa szyba odbija ciepło, zewnętrzna pozostaje chłodna.)
 • Klasa energetyczna:: A (Niższe zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki.)
 • Elektryczny rożen obrotowy (Obrotowy rożen zapewnia równomierne opiekanie drobiu, dzięki temu mięso jest wyjątkowo chrupiące i rumiane.)
 • Pole Brytfanna szybkogrzejne 17/17 x 26,5 cm (1,4/2,2 kW)
 • Szerokość:: 60 cm
 • Wysokość:: 85 cm
 • Termoobieg (Równa temperatura wewnątrz całego piekarnika. )
 • Szare wnętrze piekarnika
 • Kolor: Inox
 • Powierzchnia płyty:: Powierzchnia szklana
 • Drabinki boczne (Możliwość pieczenia na dowolnym poziomie oraz wygodne wysuwanie i wsuwanie blach.)
 • Rodzaj piekarnika:: elektryczny
 • Podłączenie do zasilania: 400 V
 • Nagrzew w 4 min. (Piekarnik rozgrzewa się do 150°C w 4 minuty.)
 • Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W (Danie wypieczone równomiernie, a każdy kawałek jednakowo apetyczny!)
 • Grzałka dolna: 1100 W
 • Głębokość:: 60 cm
 • Pole Dual szybkogrzejne 12/21 cm (0,75/2,2 kW)
 • Grill elektryczny: 2000 W (Pozwala na przyrumienienie potraw i opiekanie większych porcji mięsa.)
 • Pojemność piekarnika: 65 l
 • Czyszczenie katalityczne (Wkłady katalityczne dzięki porowatej powłoce wyłapują i usuwają tłuszcze oraz zanieczyszczenia powstałe w trakcie pieczenia.)
 • EAN: 5906006540371

618CE3.434HTAKDQXX Amica w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną produkt Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 618CE3.434HTaKDQ(Xx) Linia 600 znajdował się na 18 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 1 628,58 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. Warte odnotowanie jest także, że Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 618CE3.434HTaKDQ(Xx) Linia 600 systematycznie zmniejsza swoją pozycję w zestawieniach sprzedaży w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną.

W kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną aktualnie lepiej sprzedaje się Kuchenka Amica SHC 11642 W . Aktualnie Kuchenka Amica SHC 11642 W jest do nabycia w sklepach w cenie około 899,00 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 32,12% niższa niż inne podobne produkty.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną znajduje się Kuchnia z płytą indukcyjną AMICA 58IES2.322HTAB (XV) .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Amica.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Kuchnia gazowo-elektryczna Amica Linia 500 510GE3.43ZpTaF(W) . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Kuchnia z płytą ceramiczną Amica Linia 500 57CE3.315HTaQ(Xx) .

Urządzenia Amica w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną są średnio droższe niż Kuchnie z płytą ceramiczną w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Amica > Kuchnie z płytą ceramiczną Amica

Ustawienie wolnostojące > Kuchnie z płytą ceramiczną wolnostojące

Fragment opisu producenta:

Produkty przedsiębiorstwa charakteryzuje oryginalność oraz nowoczesna stylistyka

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 618ce3.333htaq xx Linia 600 Kuchnia z plyta indukcujna Amica Linia 500 58ie3.318htadq xv Kuchnia z plyta indukcyjna Amica Linia 500 58ie3.320htadq w Kuchnia elektryczna Amica 618CE3.434HTaKDQ(Xx) plyta ceramiczna Amica kmc 13283 e plyta ceramiczna Amica kmc 13286 e Kuchnia z plyta ceramiczna Amica shc 11553 w plyta ceramiczna Amica kmc 13282 e plyta indukcyjna Amica pi 6140 wtu Kuchenka Amica shi 11686 W Kuchnia gazowa AMICA 58gg4.23zppf Kuchnia gazowa AMICA 618gg4.43hzpmsq xx Kuchnia gazowo-elektryczna Amica Linia 500 514gce3.33zptsaq xxl Kuchnia gazowo-elektryczna Amica Linia 500 510ge3.33zptaf xx plyta gazowa pg6611xpr AMICA plyta gazowo ceramiczna AMICA pcg 2.2 zpztr Gardena Naziemna Linia Kroplująca 4 , 6mm 3 16" 15m z Reduktorem Ciśnienia 1361 37 Kuchnia elektryczna AMICA 58ee1.20 w Okap Amica ows 451 o AMICA jk 5012

polecane sklepy

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według: