AMICA 58CE2.315HQ(W)

AMICA 58CE2.315HQ(W)

CENA: od 1149,00 PLN do 1349,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 9

EAN: 5906006539917

KRAJ: Polska

AMICA 58CE2.315HQ(W)

Chłodny front (3 szyby)
Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcąco dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu kuchnię Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby, które zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.

Nagrzew w 4 min.
Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!

Termoobieg
Funkcja termoobiegu polega na wprowadzeniu w ruch gorącego powietrza, dzięki czemu w każdej części piekarnika panuje równomierna temperatura. Uzyskujemy to stosując grzałkę dolną i górną lub grzałkę pierścieniową. Każda kuchnia posiadająca termoobieg wyposażona jest w wentylator, który równomiernie rozprowadza powietrze po komorze piekarnika.

Czyszczenie parowe
Z funkcją czyszczenia parowego mycie piekarnika nie będzie już tak uciążliwe. Para zmiękcza zabrudzenia, a czyszczenie ogranicza się do wlania 1 szklanki wody na blachę, ustawieniu piekarnika na 50°C i pozostawieniu urządzenia na 30 minut. Brud zmiękczony przez parę z łatwością usuniemy z całego piekarnika przy pomocy gąbki z wodą i płynem do mycia naczyń. Tłuste plamy i inne zabrudzenia znikną bez użycia szkodliwej chemii.

Łatwe czyszczenie piekarnika
Gładkie ścianki wewnątrz tego piekarnika znacznie ułatwią czyszczenie a gdy mamy do czynienia z tłustymi zabrudzeniami to łatwość ich usunięcia nie jest bez znaczenia. Ścianki piekarnika pokryte są emalią pozbawioną nierówności i wgłębień.

Niski pobór prądu
Te kuchenka ma klasę energetyczną A, co oznacza, że w porównaniu z kuchniami innych producentów zużywa na ogół mniej prądu. Kuchanka to urządzenie używane stosunkowo często, więc warto wybrać taką, która zapewni oszczędnośc prądu.

Równomierne pieczenie
Klęska urodzaju w ogrodzie? Nie martw się! Z nowo zaprojektowaną komorą piekarnika to pestka. Wkładasz owoce do piekarnika i suszysz je na wielu poziomach jednocześnie. Zimowym wieczorem kompot z suszek będzie jak znalazł. A wspólne rodzinne pieczenie stanie się prawdziwą przyjemnością, bo ulubione babeczki w ilości uwaga! stu sztuk upieczone na jeden raz wystarczą dla wszystkich miłośników słodkości.

Rozmrażanie
Masz ochotę na pyszne klopsiki. Ale najpierw musisz je rozmrozić. Żaden problem. Włóż je do piekarnika i włącz na pokrętle funkcję Rozmrażanie lub Termoobieg bez zadanej temperatury. Już po chwili klopsiki będzie można usmażyć i rozkoszować się ich smakiem.

Przepisy na drzwiach
Od teraz, mając kuchnię Amica, nie musisz wertować książek kucharskich w poszukiwaniu informacji dotyczących sposobu pieczenia danej potrawy. Na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika znajdziesz praktyczny poradnik, który podpowie Ci, jaką temperaturę i czas pieczenia dobrać do przygotowania określonej potrawy. Komfort w zasięgu ręki. By zawsze Ci się upiekło.

Szuflada na prowadnicach rolkowych
By ułatwić Ci prace kuchenne, kuchnie Amica wyposażone zostały w praktyczną wysuwaną szufladę, która znajduje się pod komorą piekarnika. W szufladzie przechowywać możesz garnki, blachy czy inne naczynia i zawsze mieć je pod ręką.

 • Rodzaj piekarnika:: elektryczny
 • Liczba funkcji piekarnika:: 8
 • Pole Dual szybkogrzejne 12/18 cm (0,8/1,7 kW): 2 szt.
 • Grzałka dolna: 1100 W
 • Emalia łatwoczyszcząca EasyClean (Wyjątkowo gładka emalia, w którą nie wnikają zabrudzenia.)
 • Chłodny front (3 szyby) (Środkowa szyba odbija ciepło, zewnętrzna pozostaje chłodna.)
 • Przepisy na drzwiach (Praktyczny poradnik z parametrami pieczenia na wewnętrznej stronie drzwi.)
 • Wysokość:: 85 cm
 • Termoobieg (Równa temperatura wewnątrz całego piekarnika. )
 • Grzałka górna: 900 W
 • Szuflada na prowadnicach rolkowych (Przestrzeń do wygodnego przechowywania garnków czy akcesoriów kuchennych pod komorą piekarnika.)
 • Szerokość:: 50 cm
 • Nagrzew w 4 min. (Piekarnik rozgrzewa się do 150°C w 4 minuty.)
 • Czyszczenie piekarnika: : Czyszczenie parowe (Para zmiękcza zabrudzenia, które bez trudu usuniemy gąbką z wodą i płynem do mycia naczyń - bez szkodliwej chemii.)
 • Pojemność piekarnika: 62 l
 • Pole pojedyncze szybkogrzejne 14,5 cm (1,2 kW): 2 szt.
 • Powierzchnia płyty:: Powierzchnia szklana
 • Grill elektryczny: 2000 W (Pozwala na przyrumienienie potraw i opiekanie większych porcji mięsa.)
 • Moc całkowita: 8,7 kW
 • Rozmrażanie (Szybkie rozmrażanie dania w piekarniku. Wystarczy wybrać na pokrętle funkcję Rozmrażanie lub Termoobieg bez zadanej temperatury.)
 • Kolor: Biały
 • Równomierne pieczenie (Idealna dystrybucja ciepła sprawia, że dania wypiekają się równomiernie.)
 • Podłączenie do zasilania: 400 V
 • Szare wnętrze piekarnika
 • Głębokość:: 60 cm
 • Klasa energetyczna:: A (Niższe zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki.)
 • EAN: 5906006539917

58CE2.315HQW Amica w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 19 miejscu w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną a biorąc pod uwagę tylko produkty Amica znajduje się na miejscu 14. Jego średnia cena wynosi 1 103,30 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest wzrost sprzedaży analizowanego produktu.

W kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną aktualnie lepiej sprzedaje się Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 618CE3.434HTaKDQ(Xx) Linia 600 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 1 628,58 zł i jest ona wyższa o 22,97% od średniej ceny w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną.

W ostatnim czasie w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Kuchnia z płytą indukcyjną AMICA 58IES2.322HTAB (XV) .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Amica.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Płyta ceramiczna AMICA PCN6400Z . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Kuchenka Amica SHC 11642 W .

Urządzenia Amica w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną są średnio droższe niż Kuchnie z płytą ceramiczną w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Amica > Kuchnie z płytą ceramiczną Amica

Ustawienie wolnostojące > Kuchnie z płytą ceramiczną wolnostojące

Fragment opisu producenta:

Z biegiem lat wronieckie fabryki stawały się coraz popularne, eksportowano je głównie do ZSRR, a później także do NRD i NRF

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: AMICA 618ce3.333hq w Linia 600 Kuchenka Amica shc 11642 W Kuchenka Amica she 11545 W Kuchenka Amica she 11640 W Kuchenka Amica shc 11587 E AMICA 56ce3.413takdhaq w Czajnik Amica ko 2011 Odkurzacz Amica vp 1041 Blender kilichowy AMICA btk 3012 Amica eb8564w Integra ProBaby Amica Fusion ebx 6521 AA Amica eb7532b Integra Amica eb81064ba + Integra Amica Integra ebi8564waa AMICA nawi7102cl Amica 510gg4.23ofp xx AMICA 57ge3.33hzptaf w Piekarnik Amica eb 13522 e

polecane sklepy

Wynik 1 - 9 z 9

Sortuj według: