Kuchnia ceramiczna Amica Linia 500 514CE3.413TsKDHaQ(XL)

CENA: od 1539,00 PLN do 1729,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 9

514CE3.413TsKDHaQXL Kuchnia ceramicznaPojemność XXLZwiększona pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz ułatwia przygotowanie dużych potraw. DrabinkiWykonane ze stali nierdzewnej drabinki ułatwiają wysuwanie blach i zapewniają ich stabilność. Można je łatwo zdemontować i umyć, także w zmywarce.10 funkcji piekarnikaWentylator + grzejnik górny + grzejnik dolny; opiekacz; opiekacz + grzejnik górny; rozmrażanie; grzejnik dolny; szybki nagrzew; termoobieg + grzejnik dolny; termoobieg; grzejnik górny + opiekacz + wentylator; konwencjonalny. Szybki nagrzewFunkcja pozwala osiągnąć pożądaną temperaturę w najkrótszym czasie. Piekarnik osiąga temp. 150°C w 4 minut, to o 20% szybciej w porównaniu ze standardami. Pozwala to skoncentrować się na przygotowywaniu potrawy, a nie na oczekiwaniu na właściwą temperaturę piekarnika. Klasa energetycznaAmica dba o środowisko naturalne wprowadzając obok najnowszych technologii rozwiązania proekologiczne. Dlatego wszystkie kuchnie, piekarniki i płyty posiadają klasę energetyczną A. Najwyższa klasa energetyczna A gwarantuje najniższe rachunki za energię elektryczną. Programator sensorowy TsZapewnia swobodę programowania godziny wyłączenia oraz czas grzania piekarnika. Wkłady katalityczneGwarantują czystość ścianek piekarnika zatrzymując tłuszcz i brud. Możliwość ich wymiany zapewnia komfort użytkowania piekarnika. Emalia łatwoczyszczącaDzięki specjalnemu rodzajowi powłoki piekarnika tłuszcz nie przywiera do jego ścianek. Znacząco ułatwia to czyszczenie piekarnika. RozmrażanieFunkcja idealna do rozmrażania potraw takich jak mięso, ryby, pieczywo czy ciasta. Od teraz dostępna w zasięgu ręki. Elektryczny rożen obrotowyTo niezbędny element wyposażenia dla koneserów mięs. Rożen pozwala na przygotowanie wyjątkowo chrupiących i rumianych potraw mięsnych, jest szczególnie przydatny w pieczeniu drobiu. Najlepsze efekty osiąga się, łącząc korzystanie z rożna, opiekacza i grzałki górnej. Chowane, podświetlane pokrętłaEleganckie i ergonomiczne chowane pokrętła pozwalają utrzymać panel sterowania w czystości. Chowane elementy nie ulegają zabrudzeniom. Od dziś panel sterowania będzie nie tylko funkcjonalny, ale i czysty. Na wysuwanych pokrętłach znajdują się czytelne, podświetlane piktogramy, które ułatwią Ci obsługę piekarnika. Dodatkowo świecący pierścień nawet przy wciśnietym pokrętle sygnalizuje, że piekarnik jest włączony. Przepisy na drzwiachPraktyczny poradnik dostępny w zasięgu ręki - zawiera informacje o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia. Blacha ProcookOpracowana przez Amikę heksagonalna struktura blachy Procook to rozwiązanie, które pozwala przygotować zdrowszy i smaczniejszy posiłek. Zawdzięczamy to specjalnemu wykończeniu powierzchni blachy perforacją w kształcie plastrów miodu. Takie rozwiązanie sprawia, że pieczone porcje mięsa nie przyklejają się i nie smażą we własnym tłuszczu. Ciche blachyZaokrąglone brzegi blach gwarantują cichszy, gładki wysuw o...

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną produkt Kuchnia ceramiczna Amica Linia 500 514CE3.413TsKDHaQ(XL) znajdował się na 9 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 1 535,51 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną aktualnie lepiej sprzedaje się Kuchnia z płytą indukcyjną AMICA 58IES2.322HTAB (XV) . Średnia cena tego produktu w sklepach to 1 880,25 zł i jest ona wyższa o 58,67% od średniej ceny w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Kuchnie z płytą ceramiczną to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 618CE3.333HTaQ(Xx) Linia 600 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Amica.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Płyta gazowa Amica PGA6100APW . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Opiekacz AMICA SMK 4011 Mundo 3w1 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 618CE3.333HTaQ(Xx) Linia 600 .

Urządzenia Amica w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną są średnio droższe niż Kuchnie z płytą ceramiczną w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Amica > Kuchnie z płytą ceramiczną Amica

Ustawienie wolnostojące > Kuchnie z płytą ceramiczną wolnostojące

Kolor Inox/Stainless steel > Kuchnie z płytą ceramiczną Inox/Stainless steel

Fragment opisu producenta: Zapoczątkowała ona nowy kierunek rozwoju firmy – produkcję sprzętu grzejnego Zobacz więcej o producencie Amica

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według:

OCENA:

Kuchnia z płytą ceramiczną Amica 514CE3.413TsKDHaQXL Raty od 48,55 zł

Aktualizacja: 30/9/2020

Kuchnia z płytą ceramiczną Amica KC 514CE3.413TsKDHaQ(XL) Inox Raty od 48,55 zł