Kuchnia ceramiczna Amica Linia 500 514CE3.413TsKDHaQ(XL)

Kuchnia ceramiczna Amica Linia 500 514CE3.413TsKDHaQ(XL)

CENA: od 1682,02 PLN do 1949,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 6

EAN: 5906006548384

KRAJ: Polska

Kuchnia ceramiczna Amica Linia 500 514CE3.413TsKDHaQ(XL)

Chłodny front (3 szyby)
Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcąco dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu kuchnię Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby, które zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.

Nagrzew w 4 min.
Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!

Termoobieg
Funkcja termoobiegu polega na wprowadzeniu w ruch gorącego powietrza, dzięki czemu w każdej części piekarnika panuje równomierna temperatura. Uzyskujemy to stosując grzałkę dolną i górną lub grzałkę pierścieniową. Każda kuchnia posiadająca termoobieg wyposażona jest w wentylator, który równomiernie rozprowadza powietrze po komorze piekarnika.

Podświetlane chowane pokrętła
Z pewnością dbasz o to, by Twoja kuchnia urządzona była elegancko i funkcjonalnie. Podświetlane chowane pokrętła doskonale wpiszą się w wizję Twojej idealnej kuchni. Czerwone podświetlenie włączy się automatycznie przy jakimkolwiek ruchu pokrętłami. Dzięki temu bez problemu ustawisz pożądaną wartość, nawet przy słabym świetle. Po ustawieniu parametrów, pokrętła możesz wsunąć do obudowy, zwiększając przy okazji bezpieczeństwo i łatwość czyszczenia.

Czyszczenie katalityczne
Masz dość szorowania piekarnika? Mamy na to sposób! W piekarnikach Amica na bocznych ścianach oraz tylnej zostały zastosowane specjalne prostokątne panele, które, dzięki porowatej powłoce, rozkładają cząsteczki zanieczyszczeń. By oczyścić panele, wystarczy ustawić piekarnik na 250 ⁰C na jedną godzinę. Takie rozwiązanie to czysta przyjemność i pełen komfort.

Łatwe czyszczenie piekarnika
Gładkie ścianki wewnątrz tego piekarnika znacznie ułatwią czyszczenie a gdy mamy do czynienia z tłustymi zabrudzeniami to łatwość ich usunięcia nie jest bez znaczenia. Ścianki piekarnika pokryte są emalią pozbawioną nierówności i wgłębień.

10 funkcji piekarnika
Lubisz komfort i rozwiązania, które ułatwiają życie? Mamy coś dla Ciebie! Nowe kuchnie Amica zostały wyposażone w różne funkcje, w tym Szybki Nagrzew i Rozmrażanie. Od teraz rozgrzanie piekarnika w ekspresowym tempie, przygotowanie dania z grilla czy rozmrożenie porcji mięsa, nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Niski pobór prądu
Te kuchenka ma klasę energetyczną A, co oznacza, że w porównaniu z kuchniami innych producentów zużywa na ogół mniej prądu. Kuchanka to urządzenie używane stosunkowo często, więc warto wybrać taką, która zapewni oszczędnośc prądu.

Drabinki boczne
Kuchnie Amica to przede wszystkim praktyczne rozwiązania służące Twojemu komfortowi. Drabinki boczne pozwolą Ci na łatwe i bezpieczne wysuwanie i wsuwanie blach. Chcesz umyć komorę piekarnika? Po prostu zdemontuj drabinki. To proste, ponieważ są one montowane na specjalnych zaczepach. A jeśli uznasz, że potrzebujesz prowadnic teleskopowych, kup je i przytwierdź do drabinek. Niech żyje komfort!

Równomierne pieczenie
Klęska urodzaju w ogrodzie? Nie martw się! Z nowo zaprojektowaną komorą piekarnika to pestka. Wkładasz owoce do piekarnika i suszysz je na wielu poziomach jednocześnie. Zimowym wieczorem kompot z suszek będzie jak znalazł. A wspólne rodzinne pieczenie stanie się prawdziwą przyjemnością, bo ulubione babeczki w ilości uwaga! stu sztuk upieczone na jeden raz wystarczą dla wszystkich miłośników słodkości.

Rozmrażanie
Masz ochotę na pyszne klopsiki. Ale najpierw musisz je rozmrozić. Żaden problem. Włóż je do piekarnika i włącz na pokrętle funkcję Rozmrażanie lub Termoobieg bez zadanej temperatury. Już po chwili klopsiki będzie można usmażyć i rozkoszować się ich smakiem.

Wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia (Ts)
Tu klasyczne rozwiązania łączą się z funkcjonalnością. Temperaturę i funkcję pieczenia w piekarniku ustawisz za pomocą ergonomicznych pokręteł, a dzięki sterowaniu sensorowemu precyzyjnie ustawisz czas pieczenia. Wyświetlacz zapamięta za ciebie, kiedy potrawę trzeba wyjąć z piekarnika – a nawet go wyłączy, kiedy nadejdzie właściwa pora! I jeszcze poinformuje o tym dźwiękiem.

Elektryczny rożen obrotowy
Któż nie lubi pysznie chrupiących potraw… Dzięki funkcji Rożen możesz je przygotować, kiedy tylko masz na to ochotę. Obrotowy rożen zapewnia równomierne opiekanie potrawy, co sprawia, że staje się ona smakowicie zarumieniona na całej powierzchni. Palce lizać!

Przepisy na drzwiach
Od teraz, mając kuchnię Amica, nie musisz wertować książek kucharskich w poszukiwaniu informacji dotyczących sposobu pieczenia danej potrawy. Na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika znajdziesz praktyczny poradnik, który podpowie Ci, jaką temperaturę i czas pieczenia dobrać do przygotowania określonej potrawy. Komfort w zasięgu ręki. By zawsze Ci się upiekło.

Szuflada na prowadnicach rolkowych
By ułatwić Ci prace kuchenne, kuchnie Amica wyposażone zostały w praktyczną wysuwaną szufladę, która znajduje się pod komorą piekarnika. W szufladzie przechowywać możesz garnki, blachy czy inne naczynia i zawsze mieć je pod ręką.

 • Pole Dual szybkogrzejne 12/18 cm (0,8/1,7 kW)
 • Pole pojedyncze szybkogrzejne 14,5 cm (1,2 kW): 2 szt.
 • Pole Brytfanna szybkogrzejne 14/14 x 25 cm (1,1/2,0 kW)
 • Grzałka górna: 900 W
 • Klasa energetyczna:: A (Niższe zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki.)
 • Pojemność piekarnika: 65 l
 • Powierzchnia płyty:: Powierzchnia szklana
 • Równomierne pieczenie (Idealna dystrybucja ciepła sprawia, że dania wypiekają się równomiernie.)
 • Moc całkowita: 9,2 kW
 • Przepisy na drzwiach (Praktyczny poradnik z parametrami pieczenia na wewnętrznej stronie drzwi.)
 • Czyszczenie katalityczne (Wkłady katalityczne dzięki porowatej powłoce wyłapują i usuwają tłuszcze oraz zanieczyszczenia powstałe w trakcie pieczenia.)
 • Wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia (Ts) (Steruj wygodnie piekarnikiem za pomocą sensorów i pokręteł, ustaw czas pieczenia, a piekarnik wyłączy się sam i poinformuje się o tym.)
 • Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W (Danie wypieczone równomiernie, a każdy kawałek jednakowo apetyczny!)
 • Grill elektryczny: 2000 W (Pozwala na przyrumienienie potraw i opiekanie większych porcji mięsa.)
 • Emalia łatwoczyszcząca EasyClean (Wyjątkowo gładka emalia, w którą nie wnikają zabrudzenia.)
 • Chłodny front (3 szyby) (Środkowa szyba odbija ciepło, zewnętrzna pozostaje chłodna.)
 • Wysokość:: 85 cm
 • Głębokość:: 60 cm
 • Szare wnętrze piekarnika
 • Rodzaj piekarnika:: elektryczny
 • Drabinki boczne (Możliwość pieczenia na dowolnym poziomie oraz wygodne wysuwanie i wsuwanie blach.)
 • Front lustrzany
 • Rozmrażanie (Szybkie rozmrażanie dania w piekarniku. Wystarczy wybrać na pokrętle funkcję Rozmrażanie lub Termoobieg bez zadanej temperatury.)
 • Grzałka dolna: 1100 W
 • Termoobieg (Równa temperatura wewnątrz całego piekarnika. )
 • Nagrzew w 4 min. (Piekarnik rozgrzewa się do 150°C w 4 minuty.)
 • Kolor: Inox
 • Szerokość:: 50 cm
 • Podświetlane chowane pokrętła (Eleganckie podświetlane pokrętła ułatwiają wybór ustawień, a możliwość ich schowania to wygoda czyszczenia.)
 • Podłączenie do zasilania: 400 V
 • Elektryczny rożen obrotowy (Obrotowy rożen zapewnia równomierne opiekanie drobiu, dzięki temu mięso jest wyjątkowo chrupiące i rumiane.)
 • Liczba funkcji piekarnika:: 10 (10 funkcji piekarnika, to jeszcze więcej możliwości pieczenia - od rozmrażania do grillowania.)
 • Szuflada na prowadnicach rolkowych (Przestrzeń do wygodnego przechowywania garnków czy akcesoriów kuchennych pod komorą piekarnika.)
 • EAN: 5906006548384

514CE3.413TSKDHAQXL Amica w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną produkt Kuchnia ceramiczna Amica Linia 500 514CE3.413TsKDHaQ(XL) znajdował się na 22 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 1 539,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną aktualnie lepiej sprzedaje się Gorenje Kuchnia elektryczna z płytą indukcyjną EIT5355XPG . Średnia cena tego produktu w sklepach to 2 238,49 zł i jest ona wyższa o 69,03% od średniej ceny w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Kuchnie z płytą ceramiczną to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Kuchnia z płytą indukcyjną AMICA 58IES2.322HTAB (XV) .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Amica.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Pralka Amica NAWT6101WSW . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Kuchnia z płytą indukcujną Amica Linia 500 58IE3.318HTaDQ(Xv) .

Urządzenia Amica w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną są średnio droższe niż Kuchnie z płytą ceramiczną w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Amica > Kuchnie z płytą ceramiczną Amica

Ustawienie wolnostojące > Kuchnie z płytą ceramiczną wolnostojące

Fragment opisu producenta:

Zapoczątkowała ona nowy kierunek rozwoju firmy – produkcję sprzętu grzejnego

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: Kuchnia ceramiczna Amica Linia 500 514ce3.413tskdhaq w Kuchnia elektryczna Amica 514CE3.413TsKDHaQ(XL) Kuchnia z plyta indukcyjna Amica shi 11672 w Kuchnia z plyta indukcyjna Amica shi 11673 e plyta ceramiczna Amica pc6400zh Kuchnia gazowo-elektryczna Amica Linia 500 514gce3.43zptskdaq xxl plyta ceramiczna Amica ds 6400 Kuchnia gazowo-elektryczna Amica Linia 500 510ge2.43zptapf w Kuchnia AMICA 57GGH5.33HZpM(W) Kuchnia AMICA 617ggh5.43hzptabdn xx Kuchnia AMICA 57GGH4.23ZpP(W) Kuchnia AMICA 57GGH4.23ZPF(Xx) Kuchnia gazowa Amica 57ggs1.23ofp w Pralka AMICA awg 6102sl Odkurzacz AMICA vm 1031 Breva Amica 510gg4.23ofp xx Zamrażakra Amica Standard fz136.3aa Kuchnia SMEG tr90ip9 Kuchnia GORENJE ei 57337 ax Kuchnia ceramiczna SMEG suk62cbl8

polecane sklepy

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według: