Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 58CE3.315HTaQ(W)

Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 58CE3.315HTaQ(W)

CENA: od 1297,00 PLN do 1449,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 5

EAN: 5906006539931

KRAJ: Polska

Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 58CE3.315HTaQ(W)

Chłodny front (3 szyby)
Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcąco dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu kuchnię Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby, które zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.

Nagrzew w 4 min.
Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!

Termoobieg
Funkcja termoobiegu polega na wprowadzeniu w ruch gorącego powietrza, dzięki czemu w każdej części piekarnika panuje równomierna temperatura. Uzyskujemy to stosując grzałkę dolną i górną lub grzałkę pierścieniową. Każda kuchnia posiadająca termoobieg wyposażona jest w wentylator, który równomiernie rozprowadza powietrze po komorze piekarnika.

Czyszczenie parowe
Z funkcją czyszczenia parowego mycie piekarnika nie będzie już tak uciążliwe. Para zmiękcza zabrudzenia, a czyszczenie ogranicza się do wlania 1 szklanki wody na blachę, ustawieniu piekarnika na 50°C i pozostawieniu urządzenia na 30 minut. Brud zmiękczony przez parę z łatwością usuniemy z całego piekarnika przy pomocy gąbki z wodą i płynem do mycia naczyń. Tłuste plamy i inne zabrudzenia znikną bez użycia szkodliwej chemii.

Łatwe czyszczenie piekarnika
Gładkie ścianki wewnątrz tego piekarnika znacznie ułatwią czyszczenie a gdy mamy do czynienia z tłustymi zabrudzeniami to łatwość ich usunięcia nie jest bez znaczenia. Ścianki piekarnika pokryte są emalią pozbawioną nierówności i wgłębień.

10 funkcji piekarnika
Lubisz komfort i rozwiązania, które ułatwiają życie? Mamy coś dla Ciebie! Nowe kuchnie Amica zostały wyposażone w różne funkcje, w tym Szybki Nagrzew i Rozmrażanie. Od teraz rozgrzanie piekarnika w ekspresowym tempie, przygotowanie dania z grilla czy rozmrożenie porcji mięsa, nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Niski pobór prądu
Te kuchenka ma klasę energetyczną A, co oznacza, że w porównaniu z kuchniami innych producentów zużywa na ogół mniej prądu. Kuchanka to urządzenie używane stosunkowo często, więc warto wybrać taką, która zapewni oszczędnośc prądu.

Równomierne pieczenie
Klęska urodzaju w ogrodzie? Nie martw się! Z nowo zaprojektowaną komorą piekarnika to pestka. Wkładasz owoce do piekarnika i suszysz je na wielu poziomach jednocześnie. Zimowym wieczorem kompot z suszek będzie jak znalazł. A wspólne rodzinne pieczenie stanie się prawdziwą przyjemnością, bo ulubione babeczki w ilości uwaga! stu sztuk upieczone na jeden raz wystarczą dla wszystkich miłośników słodkości.

Rozmrażanie
Masz ochotę na pyszne klopsiki. Ale najpierw musisz je rozmrozić. Żaden problem. Włóż je do piekarnika i włącz na pokrętle funkcję Rozmrażanie lub Termoobieg bez zadanej temperatury. Już po chwili klopsiki będzie można usmażyć i rozkoszować się ich smakiem.

Wyświetlacz LED z kontrolą czasu pieczenia (Ta)
Idealny dla użytkowników przyzwyczajonych do klasycznych rozwiązań. Piekarnikiem sterujesz za pomocą ergonomicznych pokręteł. Dzięki zastosowaniu wyświetlacza LED możesz również kontrolować czas pieczenia oraz ustawić czas wyłączenia piekarnika. Masz pewność, że Twoje dania się nie przypalą, nawet jeśli całkiem o nich zapomnisz. Po upływie ustawionego wcześniej czasu wyświetlacz poinformuje cię o tym, emitując wyraźny sygnał i wyłączy piekarnik.

Przepisy na drzwiach
Od teraz, mając kuchnię Amica, nie musisz wertować książek kucharskich w poszukiwaniu informacji dotyczących sposobu pieczenia danej potrawy. Na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika znajdziesz praktyczny poradnik, który podpowie Ci, jaką temperaturę i czas pieczenia dobrać do przygotowania określonej potrawy. Komfort w zasięgu ręki. By zawsze Ci się upiekło.

Szuflada na prowadnicach rolkowych
By ułatwić Ci prace kuchenne, kuchnie Amica wyposażone zostały w praktyczną wysuwaną szufladę, która znajduje się pod komorą piekarnika. W szufladzie przechowywać możesz garnki, blachy czy inne naczynia i zawsze mieć je pod ręką.

 • Klasa energetyczna:: A (Niższe zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki.)
 • Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W (Danie wypieczone równomiernie, a każdy kawałek jednakowo apetyczny!)
 • Grill elektryczny: 2000 W (Pozwala na przyrumienienie potraw i opiekanie większych porcji mięsa.)
 • Czyszczenie piekarnika: : Czyszczenie parowe (Para zmiękcza zabrudzenia, które bez trudu usuniemy gąbką z wodą i płynem do mycia naczyń - bez szkodliwej chemii.)
 • Wyświetlacz LED z kontrolą czasu pieczenia (Ta) (Kontroluj czas pieczenia, dzięki piekarnikowi z wygodnymi przyciskami i pokrętłami.)
 • Liczba funkcji piekarnika:: 10 (10 funkcji piekarnika, to jeszcze więcej możliwości pieczenia - od rozmrażania do grillowania.)
 • Emalia łatwoczyszcząca EasyClean (Wyjątkowo gładka emalia, w którą nie wnikają zabrudzenia.)
 • Kolor: Biały
 • Szuflada na prowadnicach rolkowych (Przestrzeń do wygodnego przechowywania garnków czy akcesoriów kuchennych pod komorą piekarnika.)
 • Szerokość:: 50 cm
 • Pole pojedyncze szybkogrzejne 14,5 cm (1,2 kW): 2 szt.
 • Szare wnętrze piekarnika
 • Moc całkowita: 8,9 kW
 • Pole Dual szybkogrzejne 12/18 cm (0,8/1,7 kW): 2 szt.
 • Rozmrażanie (Szybkie rozmrażanie dania w piekarniku. Wystarczy wybrać na pokrętle funkcję Rozmrażanie lub Termoobieg bez zadanej temperatury.)
 • Termoobieg (Równa temperatura wewnątrz całego piekarnika. )
 • Pojemność piekarnika: 62 l
 • Równomierne pieczenie (Idealna dystrybucja ciepła sprawia, że dania wypiekają się równomiernie.)
 • Przepisy na drzwiach (Praktyczny poradnik z parametrami pieczenia na wewnętrznej stronie drzwi.)
 • Grzałka górna: 900 W
 • Podłączenie do zasilania: 400 V
 • Powierzchnia płyty:: Powierzchnia szklana
 • Chłodny front (3 szyby) (Środkowa szyba odbija ciepło, zewnętrzna pozostaje chłodna.)
 • Rodzaj piekarnika:: elektryczny
 • Głębokość:: 60 cm
 • Nagrzew w 4 min. (Piekarnik rozgrzewa się do 150°C w 4 minuty.)
 • Wysokość:: 85 cm
 • Grzałka dolna: 1100 W
 • EAN: 5906006539931

58CE3.315HTAQW Amica w rankingach sprzedaży:

Kuchnia z płytą ceramiczną AMICA 58CE3.315HTaQ(W) znajduje się na 20 miejscu wśród wszystkich Kuchnie z płytą ceramiczną i na 12 miejscu wśród Kuchnie z płytą ceramiczną Amica. Jego średnia cena wynosi 1 273,50 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną aktualnie lepiej sprzedaje się AMICA 58CE2.315HQ(W) . Produkt ten jest tańszy o 16,69% od innych w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną a jego aktualna uśredniona cena wynosi 1 103,30 zł.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Kuchnie z płytą ceramiczną to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Kuchnia z płytą indukcyjną AMICA 58IES2.322HTAB (XV) .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Amica.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Lodówka Amica AC 1104Z PA+ . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Odkurzacz Amica Ora VM1032 .

Amica znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Kuchnia wolnostojąca indukcyjna 6118IED3.475HTaKDp(Xx) .

Urządzenia Amica w kategorii Kuchnie z płytą ceramiczną są średnio droższe niż Kuchnie z płytą ceramiczną w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Amica > Kuchnie z płytą ceramiczną Amica

Ustawienie wolnostojące > Kuchnie z płytą ceramiczną wolnostojące

Fragment opisu producenta:

Na kompleks produkcyjny we Wronkach składają się cztery fabryki: kuchni, lodówek, armatury oraz pralek

Zobacz więcej o producencie Amica

Podobne produkty: Kuchnia elektryczna Amica 58CE3.315HTaQ(W) Kuchnia z plyta ceramiczna Amica shc 11662 w Kuchnia z plyta indukcyjna Amica Linia 500 58ie2.320htab xv Kuchnia z plyta indukcyjna AMICA 618ie3.468htakdpq xx Linia 600 AMICA 514ie3.319tsdphbjq w Kuchnia z plyta ceramiczna Amica shc 11575 e Kuchnia z plyta ceramiczna Amica shc 11550 e Kuchnia z plyta indukcyjna AMICA 58ies2.322htab (W) Kuchnia z plyta ceramiczna Amica shc 11675 e Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 618ce3.332htaq w Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 58ce3.413htaq xx Kuchnia z plyta ceramiczna AMICA 608ce3.434tsdq xl plyta ceramiczna Amica ph 6121 fts Kuchnia gazowa AMICA 58gg4.23ofp w Kuchnia gazowa AMICA 58gg5.33hzpmq w plyta indukcyjna AMICA pi 6544 stk Kuchnia gazowa AMICA 58gg5.43hzpmsnq w Odkurzacz Amica vk 5041 (Z workiem 700W) plyta gazowa AMICA pg6510x piekarnik z plyta Amica ehc 12510 B

polecane sklepy

Wynik 1 - 5 z 5

Sortuj według: