Suszarka Vileda Infinity

CENA: od 155,43 PLN do 222,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 12

 Rozkładana stalowa suszarka z maks. powierzchnią suszenia 27 m zapewnia łatwe zastosowanie. Druty centralne pozwalają na jej przedłużenie aż do 189 cm, jest odpowiednia do codziennego wieszania prania lub suszenia dużych przedmiotów, takich jak prześcieradła lub obrusy. Dzięki bocznym skrzydłom uzyskuje rozmiar maksymalny do 257 cm, co pomoże zoptymalizować przestrzeń do suszenia zgodnie z Twoimi potrzebami. Parametry techniczne i specyfikacja: umożliwia bardzo dużej ilości prania, jak również bielizny i skarpetek, co zapewnia uchwyt na małe przedmioty grube druty centralne zapobiegają gnieceniu prania równoległe nogi stalowe zapewniają większą stabilność specjalny przegub zapobiega przypadkowemu zamknięciu podczas przesuwania wymiary w stanie rozłożonym (szer. x gr. x wys.): 186 - 257 x 57 x 100 cm wymiary w stanie złożonym (szer. x gr. x wys.): 57 x 12 x 117,5 cm powierzchnia suszenia: 27 m duży komfort podczas suszenia dużego i długiego prania, dzięki wysokości 1 m suszarki grube druty centralne, które zapobiegają gnieceniu prania z uchwytem na małe przedmiotu, kółkami do łatwego przemieszania i blokadą skrzydeł do bezpiecznego przechowywania 3-letnia gwarancja testy TUV/GS

Produkt w rankingach sprzedaży:

Suszarka Vileda Infinity znajduje się na 2 miejscu wśród wszystkich Suszarki do bielizny i na 2 miejscu wśród Suszarki do bielizny Vileda. Jego średnia cena wynosi 169,71 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na pierwszym miejscu w rankingach sprzedaży w tej kategorii znajduje się Suszarka Vileda King . Produkt ten jest tańszy o 12,76% od innych w kategorii Suszarki do bielizny a jego aktualna uśredniona cena wynosi 111,40 zł.

Suszarka Vileda Infinity w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vileda w ogóle aktualnie znajduje się na 11 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vileda jest Myjka elektryczna do okien Vileda Windomatic . Aktualnie najlepszym produktem marki Vileda jest Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Vileda znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Suszarki do bielizny. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vileda w tej kategorii jest Suszarka Vileda Doble .

Urządzenia Vileda w kategorii Suszarki do bielizny są średnio tańsze niż Suszarki do bielizny w ogóle.

Aktualnie Vileda jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Vileda > Suszarki do bielizny Vileda

Podobne produkty: Suszarka Vileda fusion Suszarka vileda extra Mop automatyczny Vileda virobi Mop płaski Vileda super pucer combi Mop płaski Vileda 1 , 2 spray Ultramax Suszarka balkonowa GIMI aliante suszarka do ubran Gimi brezza extend Robot odkurzający VILEDA vr 302 suszarka do ubran Leifheit roma 200 Vileda total reflect plus Wanna asymetryczna Besco Infinity 170x110

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 12 z 12

Sortuj według: