Myjka elektryczna do okien Vileda Windomatic

CENA: od 132,00 PLN do 215,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 9

EAN: 4023103212848

KRAJ: Niemcy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników Vileda dokonuje modyfikacji Windomatica dodając guzik POWER, który zwiększa o 50% moc ssącą urządzenia pozwalając na jeszcze skuteczniejsze czyszczenie okien. Urządzenie pracuje 40 minut w trybie podstawowym. Dzięki funkcji Power ściągaczka jeszcze lepiej radzi sobie z krawędziami okien oraz innymi powierzchniami szklanymi. Idealnie czyste szyby bez smug, bez żadnego wysiłku. Stosując Windomatic Power nie musisz zmagać się z zabezpieczaniem podłóg, tak jak podczas tradycyjnego mycia okien. Ściągaczka do szyb bez problemu sprawnie zassa resztki wody wraz z zabrudzeniami, pozostawiając powierzchnie suche i czyste. Cechy produktu: Przycisk POWER zwiększający moc ssącą o 50% zapewnia jeszcze skuteczniejsze czyszczenie. Jedyna z ruchomą głowicą. Pracuje w każdym położeniu (pion, poziom, pozycja odwrócona). Bateria litowo-jonowa. Długość pracy przy jednym naładowaniu baterii: 40 min. (w trybie podstawowym), pozwala na umycie około 80-120 m2 powierzchni – najdłużej w swojej klasie. Łatwa w demontażu i utrzymaniu czystości. Przystosowana do mycia okien, szyb oraz innych szklanych powierzchni Pojemność zbiornika na wodę: 0,1 L Liczba poziomów zasilania: 2  Bardzo lekka Kolor produktu: Czerwony, Czarny Zestaw zawiera: Myjka do okien Vileda Windomatic Power Ładowarka akumulatorowa Instrukcja obsługi Oryginalne opakowanie Wymiary: szerokośc głowicy: 27 cm głębokość: 12 cm wysokość: 33 cm waga: 640 g

WINDOMATIC Vileda w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Myjki do okien produkt Myjka elektryczna do okien Vileda Windomatic znajdował się na 2 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 155,43 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Myjki do okien aktualnie najlepiej sprzedaje się Myjka do okien Karcher WV 1 Plus . Produkt ten jest tańszy o 28,11% od innych w kategorii Myjki do okien a jego aktualna uśredniona cena wynosi 189,59 zł.

Myjka elektryczna do okien Vileda Windomatic w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vileda w ogóle aktualnie znajduje się na 7 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vileda jest Wkład do mopa Vileda Easy Wring&Clean Turbo . Aktualnie najlepszym produktem marki Vileda jest Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Vileda znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Myjki do okien. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vileda w tej kategorii jest Myjka elektryczna do okien Vileda Windomatic .

Większym zainteresowaniem cieszą się Myjki do okien Karcher. Na przykład Myjka do okien KARCHER WV 6 Premium .

Urządzenia Vileda w kategorii Myjki do okien są średnio tańsze niż Myjki do okien w ogóle.

Aktualnie Vileda jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Vileda > Myjki do okien Vileda

Podobne produkty: odkurzacz automatyczny Vileda Cleaning Robot 142861 suszarka do ubran Vileda viva dry balance Myjka Polti Forzaspira ag130 Teesa Elektryczna Szatkownica do warzyw 150 w tsa3025 Teesa tsa3020 Szatkownica Elektryczna do warzyw tsa3020 Robot do czyszczenia okien hobot 268 Robot do czyszczenia okien hobot 188 Mop płaski Vileda ultramax Box Mop Vileda Super mocio soft Wkład do mopa Vileda Super mocio 3action velour Wkłady do mopa Vileda easy wring clean Turbo 3szt. Suszarka Vileda king deska do prasowania Vileda comfort + myjka do okien TEESA Smooth Touch tsa5010 myjka do okien Ecovacs w950 myjka do okien Thomas window jet 2 in 1 Plus myjka wysokocisnieniowa Kranzle therm 601 e st 36 myjka cisnieniowa Verto 52g418 myjka do okien Sencor scw 3001yl myjka do okien CONCEPT cw 1000

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według:

Brak ocen

Vileda Windomatic Power z dużą mocą Vileda

Aktualizacja: 8/12/2021

Vileda Windomatic Power z dużą mocą Complete Set Vileda

OCENA:

Myjka do okien VILEDA Windomatic Power 153230 DARMOWY TRANSPORT...

Aktualizacja: 8/12/2021

Myjka do okien VILEDA Windomatic Power Set DARMOWY TRANSPORT VILEDA 161331

OCENA:

Myjka do okien VILEDA Windomatic Power 153230

Aktualizacja: 8/12/2021

Myjka do okien VILEDA Windomatic Power Set