Mop płaski Vileda 1,2 Spray Ultramax

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 23 miejscu w kategorii Czyszczenie a biorąc pod uwagę tylko produkty Vileda znajduje się na miejscu 15. Jego średnia cena wynosi 78,41 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. Mop płaski Vileda 1,2 Spray Ultramax systematycznie rośnie w rankingach sprzedaży w kategorii Czyszczenie.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Nikwax Żel czyszczący do obuwia . Nikwax Żel czyszczący do obuwia można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 29,11 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Czyszczenie to 60,91 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 52,21%.

W ostatnim czasie w kategorii Czyszczenie największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Mop płaski Vileda 1,2 Spray Ultramax w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vileda w ogóle aktualnie znajduje się na 25 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vileda jest Suszarka Vileda Mixer 4 . Aktualnie najlepszym produktem marki Vileda jest Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Vileda znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Czyszczenie. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vileda w tej kategorii jest Mop płaski Vileda Ultramax .

Urządzenia Vileda w kategorii Czyszczenie są średnio droższe niż Czyszczenie w ogóle.

Aktualnie Vileda jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Vileda > Czyszczenie Vileda

Podobne produkty: Vileda Mop płaski chenille Bona spray mop płaski do drewnianych Mop płaski Vileda super pucer classic Mop płaski VILEDA ultramat turbo Mop automatyczny Vileda virobi mop parowy Vileda steam Mop 146574 Wkład do mopa Vileda super pucer classic Wkład do mopa Vileda chenille Mop płaski LAMART lt8027 piec akumulacyjny Dimplex xle070 (1,2 kW)

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: