Mop obrotowy Vileda Easy Wring Ultramat

CENA: od 40,00 PLN do 139,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 5

Mop obrotowy Vileda Easy Wring ULTRAMAT Turbo Zestaw składa się z: Mop Ultramat Wiadro ULTRAMAT Turbo Easy Wring   Mop Ultramat Cechy produktu: Wymiary wkładu: 35 cm x 14 cm Trzy częściowy drążek teleskopowy o długości 55 cm - 130 cm Mikroaktywne włókna, białe i czerwone doskonale wchłaniają wodę i brud Specjalnie wyprofilowana głowica i punkty nacisku na jej spodzie (Power Zone) gwarantują jednakowy docisk na całej powierzchni mycia Ruchomy przegub, umożliwiający dotarcie do trudno dostępnych miejsc   Wytrzymałe zaczepy, ułatwiające ściąganie i zakładanie nakładki Idealny do podłóg różnego rodzaju (również drewnianych) Produkt roku 2006 Mop Ultramat Turbo idealnie sprawdza się tam gdzie jest potrzeba dokładnego sprzątania. Produkt został zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach. Doskonale sprawdza się podczas czyszczenia małych jak i dużych powierzchni. Dodatkowo, sprzątanie z nim jest komfortowe, gdyż nie wymaga wysiłku ani brudzenia czy moczenia rąk. Mop oferuje łatwe wyciskanie dzięki składanej stopie mopa, która ułatwia umieszczenie wkładu w wyciskaczu. Dokładnie odsącza w sicie który został zaprojektowany na nowo. Przegub obraca się o 180 stopni co ułatwia dotarcie pod meble i do trudno dostępnych miejsc. Sprzątanie jest bardziej efektywne dzięki wkładowi w 100% z mikrofibry "Ultramat 1-2 Spray 2 in1".   Wiadro ULTRAMAT Turbo Easy Wring Cechy produktu: Pojemność: 16 l Wytrzymały, wzmocniony pedał Sito zapewniające odpowiednią wilgotność mopa Nie wymaga schylania się w celu wyciśnięcia mopa Wiadro ULTRAMAT Turbo Easy Wring  ma poprawioną geometrię wyciskacza co ułatwia umieszczenie w nim wkładu. Przy użyciu wzmocnionego pedału z łatwością można odsączyć mopa bez użycia siły. Sito zostało wyprofilowane na nowo dla uzyskania pożądanej wilgotności mopa. Daje to gwarancje odpowiedniej wilgotności nakładki myjącej, a tym samym perfekcyjnie umytej podłogi. Dodatkowy uchwyt ułatwia opróżnianie wiaderka po zakończonym sprzątaniu. Zestaw idealnie nadaje się do podłóg różnego rodzaju, także tych drewnianych. Sprawdzi się w domu, biurze lub sklepie.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Mop obrotowy Vileda Easy Wring Ultramat cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 7 miejscu w kategorii Czyszczenie biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 133,22 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Czyszczenie aktualnie lepiej sprzedaje się Wkład do mopa Vileda Easy Wring&Clean Turbo . Aktualnie Wkład do mopa Vileda Easy Wring&Clean Turbo jest do nabycia w sklepach w cenie około 33,03 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 45,77% niższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Czyszczenie to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Mop obrotowy Vileda Easy Wring Ultramat w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vileda w ogóle aktualnie znajduje się na 8 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vileda jest Wkład do mopa Vileda Easy Wring&Clean Turbo . Aktualnie najlepszym produktem marki Vileda jest Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Vileda znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Czyszczenie. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vileda w tej kategorii jest Wkład do mopa Vileda Ultramax Micro+Cotton .

Urządzenia Vileda w kategorii Czyszczenie są średnio droższe niż Czyszczenie w ogóle.

Aktualnie Vileda jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Vileda > Czyszczenie Vileda

Podobne produkty: Mop płaski VILEDA ultramat turbo Mop płaski Vileda 1 , 2 spray Ultramax Suszarka Vileda infinity Suszarka Vileda mixer 4 Mop obrotowy Teesa tsa0041 Easy Clean 2 Nosidełko Chicco easy fit Mop zestaw Leifheit Profi (55077) Klin do rozłupywania obrotowy Safe-T 120021 Fiskars Klin do rozłupywania obrotowy 120020 Fiskars Regulowana uprząż wspinaczkowa piersiowa Petzl Easy

Polecamy nowe produkty z kategorii

polecane sklepy

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według:

OCENA:

Vileda Mop Easy Wring Ultramat outlet Darmowy odbiór w 26 miastach!

Aktualizacja: 7/3/2021

Vileda Mop Easy Wring Ultramat Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 26 miastach!