Suszarka Vileda Mixer 4

CENA: od 229,00 PLN do 229,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Gwarancja: 24 miesiąceWysokość [cm]: 169 cmGłębokość [cm]: 71 cmSzerokość [cm]: 71 cmŁączna długość linek [m]: 40 mMożliwość złożenia: TakDodatkowe informacje: 8 niezależnych skrzydeł Wyposażona we wsporniki do stabilizacji skrzydeł Posiada dwa dodatkowe uchwyty na wieszaki Wyposażona w 4 obrotowe kółka ułatwiające przesuwanie suszarki gdy jest rozłożona Uchwyt na drobne pranieTyp: Stojąca pionowaRodzaj: Wewnętrzna

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Suszarki do bielizny produkt Suszarka Vileda Mixer 4 znajdował się na 6 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 195,48 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Suszarki do bielizny aktualnie lepiej sprzedaje się Suszarka Vileda Express . Aktualnie Suszarka Vileda Express jest do nabycia w sklepach w cenie około 26,87 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 78,96% niższa niż inne podobne produkty.

W ostatnim czasie w kategorii Suszarki do bielizny największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Suszarka Vileda King .

Suszarka Vileda Mixer 4 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Vileda w ogóle aktualnie znajduje się na 24 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Vileda jest Suszarka Vileda Express . Aktualnie najlepszym produktem marki Vileda jest Wkład do mopa Vileda UltraMax .

Vileda znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Suszarki do bielizny. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Vileda w tej kategorii jest Suszarka Vileda King .

Urządzenia Vileda w kategorii Suszarki do bielizny są średnio tańsze niż Suszarki do bielizny w ogóle.

Aktualnie Vileda jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Vileda > Suszarki do bielizny Vileda

Podobne produkty: Suszarka Vileda mixer 3 Mop Vileda Super mocio soft Vileda Mop płaski chenille Mop płaski Vileda super pucer classic Mop płaski VILEDA ultramat turbo suszarka do ubran Gimi rotor 4 suszarka do ubran Leifheit roma 200 Suszarka RORETS practica Suszarka pionowa MELICONI lock tw4 deska do prasowania VILEDA bravo plus

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: