Nosidełko Chicco Easy Fit

CENA: od 133,00 PLN do 133,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Nosidełko Chicco Easy Fit Chicco Nosidełko EasyFit Paprika Dla dzieci od 0 m+ Wygodne i proste w użyciu nosidełko. Zapewnia komfort Maluchom od pierwszych dni życia, dzięki szerokiemu i ergonomicznemu siedzisku. Easy Fit, łatwo się zakłada i przekształca.Nosidełko jest bezpieczne dla bioder dziecka,

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Nosidełka produkt Nosidełko Chicco Easy Fit znajdował się na 1 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 116,20 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W rozpatrywanym okresie na drugim miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Nosidełka znajduje się Nosidełko samochodowe Lionelo Noa .

Nosidełko Chicco Easy Fit w rankingu sprzedaży urządzeń marki Chicco w ogóle aktualnie znajduje się na 6 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Chicco jest Fotelik samochodowy Chicco Key 2-3 . Aktualnie najlepszym produktem marki Chicco jest Chicco Elektroniczna mata do gry w klasy .

Chicco znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Nosidełka. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Chicco w tej kategorii jest Nosidełko Chicco Easy Fit .

Większym zainteresowaniem cieszą się Nosidełka KinderKraft.

Urządzenia Chicco w kategorii Nosidełka są średnio tańsze niż Nosidełka w ogóle.

Aktualnie Chicco jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Chicco > Nosidełka Chicco

Podobne produkty: Chicco Leżaczek balloon Projektor lampka Chicco teczowa kostka krzeselko do karmienia Chicco pocket snack Łóżeczko dostawne Chicco next 2 me CHICCO mis podroznik podgrzewacz do butelek Chicco digital Fotelik 0 18 kg Chicco 2easy wozek spacerowy Chicco miinimo Fotelik 9 36 kg Chicco fold go i size Wózek wielofunkcyjny Chicco trio activ 3 Chicco oasys 2 3 evo Składany w kopertę lekki wozek spacerowy Chicco ohlala

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według:

Brak ocen

Chicco Easy Fit Paprika Nosidełko 0m+ Chicco

Aktualizacja: 1/12/2020

Chicco Easy Fit Black Night Nosidełko 0m+ Chicco