La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml + żel oczyszczający

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Kremy do twarzy produkt La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml + żel oczyszczający znajdował się na 25 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 92,04 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii. La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml + żel oczyszczający systematycznie spada w rankingach sprzedaży w kategorii Kremy do twarzy.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Vichy Neovadiol Kompleks krem na dzień skóra sucha 50 ml . Vichy Neovadiol Kompleks krem na dzień skóra sucha 50 ml można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 112,73 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Kremy do twarzy to 80,25 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 40,47%.

W ostatnim czasie w kategorii Kremy do twarzy największym zainteresowaniem kupujących cieszy się La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml .

La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml + żel oczyszczający w rankingu sprzedaży urządzeń marki La Roche w ogóle aktualnie znajduje się na 2 miejscu.

Aktualnie najlepszym produktem marki La Roche jest La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml .

La Roche nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Kremy do twarzy, Kremy do twarzy La Roche znajdują się dopiero na 13 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki La Roche w tej kategorii jest La Roche Effaclar Duo [+] SPF30 krem 40 ml .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kremy do twarzy AA Oceanic.

Urządzenia La Roche w kategorii Kremy do twarzy są średnio droższe niż Kremy do twarzy w ogóle.

Aktualnie La Roche najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent La Roche > Kremy do twarzy La Roche

Podobne produkty: la roche effaclar duo + krem 40 ml skin79 Aloesowy żel łagodzący 300g skin79 Holika Holika good cera nawilżający krem z ceramidami 60ml Hak Petzl roche mixte

Polecamy nowe produkty z kategorii

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: