Dron UGO Mistral 2.0 (UDR-1359)

CENA: od 249,99 PLN do 249,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Otwarte przestrzenie, bezwietrzna pogoda i błękit nieba - to najlepsze warunki dla drona Mistral 2.0, aby pokazać pełnię możliwości. Niepozorny quadrocopter jest wyposażony w zaawansowane rozwiązania, takie jak : 6-osiowy żyroskop, system zawiśnięcia w powietrzu oraz inne funkcje ułatwiające sterowanie. Dołączone do zestawu gogle VR gwarantują pełną immersję i niespotykane połączenie pomiędzy dronem a sterującym. Mistral 2.0 sterowany jest za pomocą zaawansowanego pilota zdalnego sterowania, który dodatkowo pozwala na obsługę drona za pomocą aplikacji. Użytkownik otrzymuje dzięki niej nowe możliwości, takie jak: podgląd na żywo, nagrywanie czy programowanie trasy lotu. Dron dodatkowo posiada opcje powrotu, lądowania oraz lądowania awaryjnego. Teraz nawet w sytuacjach awaryjnych pilot ma szansę na wyjście obronną ręką z "kryzysu". Mistral 2.0 komunikuje się z pilotem za pomocą technologii wi-fi, pozwalając tym samym na zasięg nawet do 100 m. Swoje umiejętności kierowania dronem można stopniowo szlifować dzięki opcji wyboru prędkości - z maksymalną do 5m/s. Bateria zaimplementowana w urządzeniu wystarcza na ok 15 min, użytkownik ma więc dosyć czasu na przećwiczenie kolejnych akrobacji....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Drony produkt Dron UGO Mistral 2.0 (UDR-1359) znajdował się na 17 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 249,39 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Dron DJI Spark . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 949,04 zł, więc Dron DJI Spark jest tańszy od średniej o 81,14%.

W ostatnim czasie w kategorii Drony największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Dron SYMA X5HW .

Dron UGO Mistral 2.0 (UDR-1359) w rankingu sprzedaży urządzeń marki UGO w ogóle aktualnie znajduje się na 6 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem UGO jest Mysz optyczna Simple UMY-1007 UGo . Aktualnie najlepszym produktem marki UGO jest Dron UGO Zephir 2.0 (UDR-1358) .

UGO jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Drony, Drony UGO znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki UGO w tej kategorii jest Dron UGO Mistral 2.0 (UDR-1359) .

Większym zainteresowaniem cieszą się Drony MJX. Na przykład Dron MJX Mini X901 .

Urządzenia UGO w kategorii Drony są średnio tańsze niż Drony w ogóle.

Aktualnie UGO najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent UGO > Drony UGO

Podobne produkty: Dron UGO VGA Wifi mistral udr 1002 Dron MJX x601h Hexacopter Dron SYMA x21w Dron SYMA x20w Dron SYMA x8 pro Dron SYMA x20

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: