Dron SYMA X20

CENA: od 99,99 PLN do 113,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

DRON RC SYMA X20 2.4G HEADLESS Dostępny w kolorze białym i czarnym   Mini dron Syma X20 doskonały dla początkujących użytkowników i nie tylko. Dzięki jego niewielkim rozmiarom możesz zawsze mieć go przy sobie.   Odporny na upadki i uderzenia. Elastyczne tworzywo, z którego wykonane są łopaty wirników sprawia, że są one bardzo wytrzymałe, a ryzyko ich połamania jest znikome. Syma X20 posiada 6-osiowy system stabilizacji (żyroskop), dzięki któremu maszyna jest zwinna i zwrotna oraz bardzo stabilna w locie. Ponadto dron został wyposażony w funkcje: Inteligentny system orientacji  (tryb Headless) umożliwia lot modelu w dowolnym kierunku bez konieczności koncentrowania się nad tym, czy dron jest ustawiony przodem lub tyłem względem pilota. Tryb zawisu  to funkcja która pozwala na utrzymanie stałej wysokości bez dodatkowej kontroli. Automatyczny start/lądowanie  dzięki tej funkcji wystarczy naciśniąć jedynie przycisk, by dron sam wystartował lub bezpiecznie wylądował. Posiada również diody LED, które umożliwiają latanie dronem w ciemnościach. Sterowanie drona odbywa się przy pomocy 4-kanałowego nadajnika 2,4 GHz.   Doskonały pomysł na prezent. Dostępny w kolorze białym i czarnym. Biały Czarny W skład zestawu wchodzą: Dron rekreacyjny Syma X20 w kolorze białym Pilot zdalnego sterowania Akumulator Kabel USB do ładowania drona Zapasowe śmigła Instrukcja obsługi   Dane techniczne Nadajnik 2,4 GHZ Czas lotu: ok. 5min Czas ładowania: ok. 50min Zasięg do 20 m Zasilanie: Akumulator: 3,7V 180mAh LiPo Zasilanie nadajnika: 4x bateria AA 1,5V (brak w zestawie) Wymiary drona: 10,5cm x 10,5cm x 5cm Wymiary opakowania: 25cm x 15,5cm x 5cm

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 5 miejscu w kategorii Drony a biorąc pod uwagę tylko produkty Syma znajduje się na miejscu 3. Jego średnia cena wynosi 118,01 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Dron UGO Zephir 2.0 (UDR-1358) . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 949,04 zł, więc Dron UGO Zephir 2.0 (UDR-1358) jest tańszy od średniej o 89,47%.

W ostatnim czasie w kategorii Drony największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Dron SYMA X5HW .

Dron SYMA X20 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Syma w ogóle aktualnie znajduje się na 4 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Syma jest Dron SYMA X8 Pro . Aktualnie najlepszym produktem marki Syma jest Dron SYMA X5HW .

Syma znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Drony. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Syma w tej kategorii jest Dron Syma X11C .

Urządzenia Syma w kategorii Drony są średnio tańsze niż Drony w ogóle.

Aktualnie Syma jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Syma > Drony Syma

Podobne produkty: Dron UGo vga fen udr 1001 Dron MJX x601h Hexacopter Dron SYMA x23 Dron SYMA x5sw Bathmate hydromax x20

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: