Dron SYMA X20W

CENA: od 169,99 PLN do 169,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Syma to znana i renomowana na rynku modelarskim marka, która znajduje uznanie nawet wśród profesjonalnych zwolenników. Syma X20 to nowy nowy model z rodziny mini dronów. Stanowi ona doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy poszukują uniwersalnego modelu którym można polatać w każdym miejscu i warunkach. Lekka konstrukcja i małe rozmiary sprawiają, że można go zmieścić w kieszeni i zabrać ze sobą praktycznie wszędzie!...

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Drony produkt Dron SYMA X20W znajdował się na 11 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 175,78 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest wzrost sprzedaży analizowanego produktu.

W kategorii Drony aktualnie lepiej sprzedaje się Dron UGo VGA Fen 2.0 UDR-1213 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 177,38 zł i jest ona niższa o 81,31% od średniej ceny w kategorii Drony.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Drony znajduje się Dron SYMA X5HW .

Dron SYMA X20W w rankingu sprzedaży urządzeń marki Syma w ogóle aktualnie znajduje się na 5 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Syma jest Dron SYMA X20 . Aktualnie najlepszym produktem marki Syma jest Dron SYMA X5HW .

Syma znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Drony. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Syma w tej kategorii jest Dron SYMA X8SW-D .

Urządzenia Syma w kategorii Drony są średnio tańsze niż Drony w ogóle.

Aktualnie Syma jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Syma > Drony Syma

Podobne produkty: Dron SYMA x21w Dron SYMA x8sw d Dron SYMA x8hw Dron SYMA x23 Dron DJI mavic 2 pro

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według:

OCENA:

Dron SYMA X20W Biały

Aktualizacja: 16/4/2021