Dron UGO Sirocco UDR-1173

CENA: od 358,00 PLN do 358,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

sirocco to zaawansowany dron dla wielbicieli podniebnych rozrywek. dzięki najnowszej technologii, przemyślanej konstrukcji i funkcjonalności spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych użytkowników. produkt jest gotów do pracy zaraz po rozpakowaniu i wymaga jedynie włożenia naładowanej baterii. dron posiada funkcję utrzymywania lotu, wyznaczenia ścieżki, po której będzie poruszał się automatycznie oraz możliwość wykonywania akrobacji powietrznych. wbudowany 6 osiowy żyroskop zapewnia precyzyjne sterowanie dronem, utrzymując jego odpowiednią pozycję. zabawę ułatwia także przycisk powrotu. dron jest przeznaczony do użytku na otwartych przestrzeniach, a jego zasięg dochodzi do 100 metrów. funkcja wifi umożliwia oglądanie lotu za pomocą połączonych zdalnie gogli vr oraz połączenie drona z telefonem i zapisywanie filmu bezpośrednio w jego pamięci dzięki dedykowanej aplikacji ugo sirocco. widok z wbudowanej kamery hd można oglądać również na smartfonie lub tablecie. istnieje wariant zapisania nagranego filmu na karcie pamięci umieszczonej w dronie.cechy: pojemność baterii: 800 mah (li-poly, 3,7v) czas podtrzymania:15 min sygnalizacja pracy: dioda led tryby pracy: 3 prędkości lotu, back home, fpv, headless mode czytnik kart pamięci: tak czas ładowania baterii: 1h akcesoria w zestawie: baterie, czytnik kart microsd, osłonki na śmigła x4, pilot, zapasowe śmigła, śrubokręt, ładowarka kamera hd (720p wifi) bateria aaa komunikacja: bezprzewodowa 2,4 ghz zasięg: 100 m kolor: czarny cechy dodatkowe: akrobacje 360° czujniki: 6-osiowy żyroskop ilość śmigieł: 4 konstrukcja: quadcopter

UDR1173 UGO w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Drony produkt Dron UGO Sirocco UDR-1173 znajdował się na 9 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 296,38 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Drony aktualnie lepiej sprzedaje się Dron SYMA X5UW . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 2 340,97 zł, więc Dron SYMA X5UW jest tańszy od średniej o 87,39%.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Drony to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Dron SYMA X5HW .

Dron UGO Sirocco UDR-1173 w rankingu sprzedaży urządzeń marki UGO w ogóle aktualnie znajduje się na 4 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem UGO jest Mysz optyczna Simple UMY-1007 UGo . Aktualnie najlepszym produktem marki UGO jest Dron UGO Zephir 2.0 (UDR-1358) .

UGO jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Drony, Drony UGO znajdują się na 5 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki UGO w tej kategorii jest Dron UGO Zephir 2.0 (UDR-1358) .

Większym zainteresowaniem cieszą się Drony MJX.

Urządzenia UGO w kategorii Drony są średnio tańsze niż Drony w ogóle.

Aktualnie UGO najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent UGO > Drony UGO

Podobne produkty: mysz optyczna my 06 umy 1089 UGo Dron UGO zephir 2.0 udr 1358 Dron MJX Mini x901

polecane sklepy

Brak ocen

Sirocco UDR-1173 Dron UGO yes

Aktualizacja: 15/6/2021

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według:

Brak ocen

Sirocco UDR-1173 Dron UGO yes

Aktualizacja: 15/6/2021