Golarka REMINGTON XR1470 HyperFlex Aqua Pro

CENA: od 284,14 PLN do 365,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Golarka REMINGTON XR1470 HyperFlex Aqua Pro HyperFlex Aqua Pro to obecnie nasza najbardziej zaawansowana technologicznie golarka. Eksperci Remington stworzyli ostrza ComfortFloat, które poruszają się niezależnie w górę i w dół, przechwytując włosy pod każdym kątem, a dla obszarów, które trudniej jest ogolić, przewidziano tryb Turbo Boost, który łatwo i szybko poradzi sobie z opornym zarostem. Nadchodzi nowa generacja golarek! Nasza rewolucyjna technologia HyperFlex i ostrza ComfortFloat umożliwiają urządzeniu elastyczne dopasowanie do twarzy i szyi, zapewniając maksymalną dokładność golenia. Jeżeli masz twardy lub gruby zarost, potrzebujesz golarki, która jest wodoodporna. Nasza golarka HyperFlex jest całkowicie przystosowana do użytku na mokro (pod prysznicem). Zaprojektowano ją nawet z myślą o stosowaniu wraz z żelami do golenia, maksymalizując tym samym komfort procesu golenia....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Golarka REMINGTON XR1470 HyperFlex Aqua Pro to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Golarki. Jego średnia cena wynosi 273,63 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Remington.

Nieco popularniejszym produktem Remington jest Strzyżarka REMINGTON HC7150 . Aktualnie najlepszym produktem marki Remington jest Prostownica REMINGTON S8590 .

Remington jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Golarki, Golarki Remington znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Remington w tej kategorii jest Golarka Remington XR1530 R7 Ultimate Series Rotary .

Większym zainteresowaniem cieszą się Golarki Braun. Na przykład Golarka BRAUN Series 3 Wet&Dry 3040s .

Urządzenia Remington w kategorii Golarki są średnio droższe niż Golarki w ogóle.

Aktualnie Remington jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Remington > Golarki Remington

Podobne produkty: Golarka REMINGTON AQUA PRO pr1370 Golarka Remington xr1430 Hyperflex Aqua Golarka Remington Capture Cut PRO xf8705 Golarka Moser 1902 Pro LCD Trymer WAHL 9855 1216 GROOMSMAN PRO ELEKTRYCZNA ZALOTKA ec 300 Remington Depilator Remington i-Light ipl6780 Strzyżarka Remington Pro Power Titanium Ultra hc7170 suszarka do wlosow Remington Shine 5216 Trymer REMINGTON e3455 Nano Series

polecane sklepy

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: