Golarka BRAUN Series 7 MBS7

CENA: od 949,00 PLN do 949,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Czas ładowania:1 godzina;Czas pracy bezprzewodowej:50 minut;Funkcje dodatkowe:możliwe używanie żelu/pianki, szybkie ładowanie, tryb precyzyjny;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Możliwość mycia pod wodą:tak (szczegóły w warunkach gwarancji);Możliwość mycia pod wodą:tak;Rodzaj golarki:foliowa;Rodzaj golarki:potrójny - 2 folie i blok noży;Ruchome głowice:tak;Seria (relacje) 2:Braun Series 7;System golący:potrójny - 2 folie i blok noży;Trymer:nakładany;Trymer:tak;Sposób golenia:na mokro, na sucho;Golenie na sucho/mokro:na sucho/mokro;Wskaźnik naładowania:tak;Wyposażenie:etui, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, szczoteczka do czyszczenia, trymer;Zasilanie:akumulatorowe

MBS7 Braun w rankingach sprzedaży:

Golarka BRAUN Series 7 MBS7 to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Golarki. Jego średnia cena wynosi 899,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Braun.

Nieco popularniejszym produktem Braun jest Depilator z pęsetami Braun Silk-épil 3-415 . Aktualnie najlepszym produktem marki Braun jest Końcówka do szczoteczki elektrycznej Braun EB18 .

Braun znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Golarki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Braun w tej kategorii jest Braun Series 3 3010s Wet&Dry 4701102 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Golarki Philips. Na przykład Golarka PHILIPS OneBlade Pro Face and Body QP6620/20 .

Urządzenia Braun w kategorii Golarki są średnio droższe niż Golarki w ogóle.

Aktualnie Braun jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Braun > Golarki Braun

Fragment opisu producenta:

Wszystkie produkty opatrzone logiem Braun cechują się nowoczesnym i oryginalnym wzornictwem

Zobacz więcej o producencie Braun

Podobne produkty: Golarka BRAUN Series 9 mbs9 wet dry golarka meska BRAUN Series 5 50 r1000s

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: