Golarka BRAUN Series 9 MBS9 Wet&Dry

CENA: od 1579,00 PLN do 2099,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 6

golarka braun wyposażona w folię golącą optifoil, która zapewnia idealną gładkość. unikatowa inteligentna technologia soniczna z 10 000 mikrowibracji pomaga wychwycić więcej włosków za jednym pociągnięciem, aby golenie było jak najdokładniejsze i jak najbardziej komfortowe.korzyści: każdy z elementów przeznaczony jest do innego typu zarostu i wychwytuje nawet płasko leżące włoski lub takie, które wyrastają w różnych kierunkach. mniej pociągnięć oznacza mniejsze podrażnienie skóry. tytan jest niezwykle trwałym metalem i wysoce odpornym na korozję. poza tym, całkiem nieźle wygląda. właśnie dlatego braun używa tytanu jako powłoki do trymera. technologia syncrosonic, opatentowana przez braun, rozpoznaje typ zarostu i automatycznie się do niego dostosowuje. jeśli posiadasz gęstszą brodę, maszynka zwiększy swoją moc podczas golenia. w pełni elastyczna głowica oraz odrębnie mocowane elementy golące series 9 pozwalają maszynce dopasować się do twojej skóry i wychwycić więcej włosków za jednym pociągnięciem w porównaniu z innymi golarkami

MBS9 Braun w rankingach sprzedaży:

Golarka BRAUN Series 9 MBS9 Wet&Dry to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Golarki. Jego średnia cena wynosi 1 598,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Braun.

Nieco popularniejszym produktem Braun jest Golarka BRAUN Series 7 MBS7 . Aktualnie najlepszym produktem marki Braun jest Końcówka do szczoteczki elektrycznej Braun EB18 .

Braun znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Golarki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Braun w tej kategorii jest Braun Series 3 3010s Wet&Dry 4701102 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Golarki Philips. Na przykład Golarka trymer Philips OneBlade QP6510/20 .

Urządzenia Braun w kategorii Golarki są średnio droższe niż Golarki w ogóle.

Aktualnie Braun jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Braun > Golarki Braun

Fragment opisu producenta:

W 1921 roku niemiecki inżynier Max Braun otworzył warsztat we Frankfurcie nad Menem Początkowo produkował części radiowe dla rozwijającego się przemysłu radiowego

Zobacz więcej o producencie Braun

Wynik 1 - 6 z 6

Sortuj według: