Golarka BRAUN 60-B7500cc

CENA: od 678,00 PLN do 749,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 5

Czas ładowania:1 godzina;Czas pracy bezprzewodowej:50 minut;Funkcje dodatkowe:folia SensoFoil™, możliwe używanie żelu/pianki, stacja czyszcząco-ładująca, szybkie ładowanie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-niebieski;Możliwość mycia pod wodą:tak (szczegóły w warunkach gwarancji);Możliwość mycia pod wodą:tak;Rodzaj golarki:foliowa;Rodzaj golarki:potrójny - 2 folie i blok noży;Ruchome głowice:tak;Seria (relacje) 2:Braun Series 6;System golący:potrójny - 2 folie i blok noży;Trymer:nakładany;Trymer:tak;Sposób golenia:na sucho/mokro;Golenie na sucho/mokro:na sucho/mokro;Wskaźnik naładowania:tak;Wyposażenie:5 nasadek, etui, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, stacja czyszcząco-ładująca, szczoteczka do czyszczenia, trymer;Zasilanie:akumulatorowe

60B7500CC Braun w rankingach sprzedaży:

Golarka BRAUN 60-B7500cc to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Golarki. Jego średnia cena wynosi 668,33 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Braun.

Nieco popularniejszym produktem Braun jest Żelazko BRAUN SI3043 GR . Aktualnie najlepszym produktem marki Braun jest Końcówka do szczoteczki elektrycznej Braun EB18 .

Braun znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Golarki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Braun w tej kategorii jest Golarka Braun 130S-1 Series 1 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Golarki Philips. Na przykład Golarka trymer Philips OneBlade QP2520/20 .

Urządzenia Braun w kategorii Golarki są średnio droższe niż Golarki w ogóle.

Aktualnie Braun jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Braun > Golarki Braun

Fragment opisu producenta:

Podczas Targów Światowych w Brukseli, 16 urządzeń produkcji Braun okrzyknięto "wybitnym przykładem niemieckiej technologii"

Zobacz więcej o producencie Braun

Podobne produkty: golarka meska BRAUN Series 5 50 r1000s Golarka BRAUN Series 7 mbs7 Golarka BRAUN Series 7 70 s7200cc

Wynik 1 - 5 z 5

Sortuj według: