La Roche Effaclar Duo [+] SPF30 krem 40 ml

CENA: od 53,34 PLN do 77,71 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

La Roche-Posay Effaclar Duo [+] to krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry trądzikowej.

Produkt w rankingach sprzedaży:

La Roche Effaclar Duo [+] SPF30 krem 40 ml znajduje się na 37 miejscu wśród wszystkich Kremy do twarzy i na 3 miejscu wśród Kremy do twarzy La Roche. Jego średnia cena wynosi 56,99 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Kremy do twarzy aktualnie lepiej sprzedaje się Vichy Liftactiv Serum 10 oczy i rzęsy 15 ml . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 80,25 zł, więc Vichy Liftactiv Serum 10 oczy i rzęsy 15 ml jest droższy od średniej o 20,47%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Kremy do twarzy znajduje się La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml .

La Roche Effaclar Duo [+] SPF30 krem 40 ml w rankingu sprzedaży urządzeń marki La Roche w ogóle aktualnie znajduje się na 3 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem La Roche jest La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml + żel oczyszczający . Aktualnie najlepszym produktem marki La Roche jest La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml .

La Roche nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Kremy do twarzy, Kremy do twarzy La Roche znajdują się dopiero na 13 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki La Roche w tej kategorii jest La Roche Effaclar Duo [+] krem 40 ml + żel oczyszczający .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kremy do twarzy AA Oceanic.

Urządzenia La Roche w kategorii Kremy do twarzy są średnio droższe niż Kremy do twarzy w ogóle.

Aktualnie La Roche najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent La Roche > Kremy do twarzy La Roche

Pojemność 40ml > Kremy do twarzy 40ml

Podobne produkty: Holika Holika good cera nawilżający krem z ceramidami 1ml Vents quiet mild duo 150 th YOPE Naturalny krem do rak imbir i Drzewo Sandałowe 100 ml la marru Slipy erro la marru Slipy doron la marru rosilla figi la marru

Polecamy nowe produkty z kategorii