Zegarek sportowy GPS Garmin Forerunner 45

CENA: od 759,00 PLN do 858,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 12

Smartwatch z obsługą planów treningowych Garmin Coach. Monitoruje tętno na nadgarstku i jest wyposażony w moduł GPS umożliwiający śledzenie tempa, dystansu, interwałów i wielu innych parametrów. Obsługuje bezpłatne plany treningowe Garmin Coach zapewniające profesjonalne, spersonalizowane porady wprost na urządzenie. Funkcje online obejmują inteligentne powiadomienia o przychodzących SMS-ach i połączeniach, automatyczne przesyłanie danych do społeczności internetowej Garmin Connect, śledzenie aktywności na bieżąco i sterowanie muzyką odtwarzaną w telefonie. Aplikacje sportowe do biegania, jazdy na rowerze, biegania po torze krytym i na bieżni, ćwiczeń na maszynie eliptycznej, treningu wydolnościowego, jogi i wielu innych. Korzyści: Łatwy w obsłudze zegarek biegowy monitoruje tętno na nadgarstku i jest wyposażony w moduł GPS umożliwiający śledzenie tempa, dystansu, interwałów i wielu innych parametrów Obsługuje bezpłatne plany treningowe Garmin Coach zapewniające profesjonalne, spersonalizowane porady wprost na zegarek Funkcje online obejmują inteligentne powiadomienia o przychodzących SMS-ach i połączeniach, automatyczne przesyłanie danych do społeczności internetowej Garmin Connect™, śledzenie aktywności na bieżąco i sterowanie muzyką odtwarzaną w telefonie Funkcje bezpieczeństwa i śledzenia obejmują wykrywanie zdarzeń (podczas wybranych aktywności) i wezwanie pomocy — obie funkcje wysyłają informacje o bieżącej pozycji do kontaktów alarmowych2 Aplikacje sportowe do biegania, jazdy na rowerze, biegania po torze krytym i na bieżni, ćwiczeń na maszynie eliptycznej, treningu wydolnościowego, jogi i wielu innych Czas działania baterii: do 7 dni w trybie zegarka; 13 godzin w trybie GPS...

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Zegarki sportowe produkt Zegarek sportowy GPS Garmin Forerunner 45 znajdował się na 14 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 704,57 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Zegarki sportowe aktualnie lepiej sprzedaje się Suunto 5 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 1 393,20 zł, więc Zegarek sportowy GPS Garmin Forerunner 45 jest tańszy od średniej o 25,59%.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Zegarki sportowe to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Garmin Venu .

Zegarek sportowy GPS Garmin Forerunner 45 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Garmin w ogóle aktualnie znajduje się na 25 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Garmin jest Nawigacja Garmin GPS 152 . Aktualnie najlepszym produktem marki Garmin jest Garmin Vivoactive 3 .

Garmin znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Zegarki sportowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Garmin w tej kategorii jest Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 5 Plus .

Urządzenia Garmin w kategorii Zegarki sportowe są średnio droższe niż Zegarki sportowe w ogóle.

Aktualnie Garmin jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Garmin > Zegarki sportowe Garmin

Wynik 1 - 7 z 7

Sortuj według:

Brak ocen

Garmin Forerunner 45 L (czarny) Forerunner 45 L (czarny) Garmin

Aktualizacja: 23/9/2020

Garmin Forerunner 45 L (czerwony) Forerunner 45 L (czerwony) Garmin

OCENA:

Garmin Forerunner 45 L (czerwony) - Raty 30 x 25,30 zł - RATY 0% -...

Aktualizacja: 23/9/2020

Garmin Forerunner 45 L (czarny) - Raty 30 x 25,30 zł - RATY 0% - Do marca nie płacisz!

Brak ocen

GARMIN Forerunner 45 Czarny 010-02156-15

Aktualizacja: 24/9/2020

GARMIN Forerunner 45 Ciemnoczerwony 010-02156-16

Brak ocen

GARMIN zegarek Forerunner 45, GPS, Large, Lava Red Komsa

Aktualizacja: 23/9/2020

GARMIN zegarek Forerunner 45, GPS, Large, Black Garmin

Brak ocen

Smartwatch GARMIN Forerunner 45 Wulkaniczna czerwień 45...

Aktualizacja: 23/9/2020

Smartwatch GARMIN Forerunner 45 Czarny 45 010-02156-15 Duży Media Markt