Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6S Sapphire (010-02159-25)

Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6S Sapphire (010-02159-25)

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6S Sapphire (010-02159-25)

 • Gabaryty: 42 × 42 × 13,8 mm
 • Średnica ekranu: 1,2"
 • Rozdzielczość ekranu: 240x240 pikseli
 • Rodzaj szkiełka: wypukłe szafirowe
 • Materiał ramki: stal nierdzewna
 • Paski QuickFit: 20 mm

Mniejszy, tak samo skuteczny Mniejszych rozmiarów zegarki multisportowe fēnix serii 6S umożliwiają korzystanie z map, muzyki, monitorowania tempa i treningów, a także wielu innych funkcji wszystko bez dodatkowego obciążenia dla nadgarstka.
 • Nadgarstkowy czujnik tętna1 i pulsoksymetr2 zapewniają wgląd w aktywności fitness
 • Funkcja Dynamic PacePro™ pomaga biegać mądrzej w różnych rodzajach terenu
 • Fabrycznie załadowane mapy narciarskie dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
 • W nowatorski sposób wykonuj pomiary wydajności biegania i jazdy rowerem
 • Nawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznej
 • Synchronizuj ulubione usługi strumieniowego odtwarzania muzyki i słuchaj muzyki bez telefonu

Jakość i zaawansowana konstrukcja
Wytrzymała, a jednocześnie wyrafinowana konstrukcja obejmuje stale włączony wyświetlacz o przekątnej 1,2 cala, obudowę ze stali nierdzewnej lub pokrytą powłoką węglową (DLC) i została przetestowana zgodnie z amerykańskimi normami wojskowymi.
Technologia PacePro
Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej do nachylenia terenu.
Mapy TopoActive Europy i narciarskie
Używaj map Europy TopoActive do nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.
Menedżer zasilania
Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.
Statystyki efektywności
Wyświetlaj zaawansowane dane treningowe obejmujące dane dotyczące dynamiki biegu1, pułapu tlenowego z uwzględnieniem temperatury otoczenia i wysokości, wskazówki dotyczące czasu regeneracji i wiele innych.
Aplikacje sportowe
Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.
Funkcja ClimbPro
Korzystając z funkcji ClimbPro, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach i podbiegach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.
Pola golfowe
Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania i PlaysLike Distance.
Szczegółowa nawigacja
Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.
Planowanie trasy powrotnej
Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać, aby otrzymać propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ do wyznaczania popularnych tras umożliwia znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.
Obsługa wielu GNSS
Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.
Czujniki ABC
Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego elektronicznego kompasu.
Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania
Jeśli czujesz się zagrożony lub kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3 prześlą dane o lokalizacji do kontaktów alarmowych.
Aplikacje muzyczne
Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera, a także słuchać muzyki przez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth®.
Usługa Garmin Pay™
Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców.
Powiadomienia z telefonu
Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem..
Nadgarstkowy pomiar tętna
Ulepszona technologia optycznego pomiaru tętna1 mierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna, aby obliczyć poziom natężenia wysiłku. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.
Pulsoksymetr
Czujnik pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.
Monitor energii Body Battery™
Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.
Funkcja śledzenia cyklu menstruacyjnego
Śledź szczegóły cyklu menstruacyjnego, rejestruj objawy fizyczne i emocjonalne, notuj typy cykli regularnych, nieregularnych lub przejścia w menopauzę, aby lepiej zrozumieć ciało.
Connect IQ™ Store
Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka, dodaj pola danych i pobierz aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store.
Tryb ekspedycyjny
Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o bardzo niskim zużyciu energii pozwalają na wielotygodniowy czas pracy baterii.
Bateria
Wbudowana bateria litowo-jonowa zapewnia działanie do 9 dni w trybie zegarka, do 6 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki oraz do 34 dni w trybie oszczędzania baterii.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 58 miejscu w kategorii Zegarki sportowe a biorąc pod uwagę tylko produkty Sapphire znajduje się na miejscu 4. Jego średnia cena wynosi 2 300,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 5S Plus Sapphire z białym paskiem (010-01987-01) . Produkt ten jest droższy o 81,09% od innych w kategorii Zegarki sportowe a jego aktualna uśredniona cena wynosi 2 649,00 zł.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Zegarki sportowe znajduje się Garmin Venu .

Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6S Sapphire (010-02159-25) w rankingu sprzedaży urządzeń marki Sapphire w ogóle aktualnie znajduje się na 17 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Sapphire jest Karta graficzna Sapphire Radeon HD 5850 1GB . Aktualnie najlepszym produktem marki Sapphire jest Sapphire Radeon RX 5700 8GB .

Sapphire jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Zegarki sportowe, Zegarki sportowe Sapphire znajdują się na 4 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Sapphire w tej kategorii jest Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6 Sapphire (010-02158-11) .

Większym zainteresowaniem cieszą się Zegarki sportowe Suunto. Na przykład Zegarek Suunto Spartan Ultra .

Urządzenia Sapphire w kategorii Zegarki sportowe są średnio droższe niż Zegarki sportowe w ogóle.

Aktualnie Sapphire najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Sapphire > Zegarki sportowe Sapphire

Podobne produkty: Zegarek sportowy z gps Garmin fenix 6s 010 02159 01 Garmin venu Zegarek sportowy z gps Garmin fenix 5x 010 01733 01 Garmin vivomove style Zegarek sportowy z gps Garmin fenix 5s plus Sapphire z białym paskiem 010 01987 01 Garmin instinct tactical Zegarek sportowy z gps Garmin fenix 6x pro 010 02157 01 Zegarek sportowy z gps Garmin fenix 6 pro 010 02158 02 Garmin pasek fenix 6s 20mm QuickFit (miętowy)- 010 12872 00 garmin swim 2 Zegarek sportowy GPS Garmin forerunner 45s Garmin pasek fenix 6s 20mm QuickFit (purpurowy)- 010 12871 00 Garmin vivoactive 4s Zegarek sportowy GPS Garmin forerunner 245 Garmin pasek fenix 6s 20mm QuickFit (jasny piaskowy)- 010 12869 00 Garmin pasek fenix 6s 20mm QuickFit (biały)- 010 12865 00 Garmin pasek fenix 6s 20mm QuickFit (szary)- 010 12866 00 Garmin edge 530 mtb Garmin edge 530 Garmin edge 830 Bundle

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: