Zegarek sportowy GPS Garmin Forerunner 45s

CENA: od 711,00 PLN do 827,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 10

Smartwatch z obsługą planów treningowych Garmin Coach. Monitoruje tętno na nadgarstku i jest wyposażony w moduł GPS umożliwiający śledzenie tempa, dystansu, interwałów i wielu innych parametrów. Obsługuje bezpłatne plany treningowe Garmin Coach zapewniające profesjonalne, spersonalizowane porady wprost na urządzenie. Funkcje online obejmują inteligentne powiadomienia o przychodzących SMS-ach i połączeniach, automatyczne przesyłanie danych do społeczności internetowej Garmin Connect, śledzenie aktywności na bieżąco i sterowanie muzyką odtwarzaną w telefonie. Aplikacje sportowe do biegania, jazdy na rowerze, biegania po torze krytym i na bieżni, ćwiczeń na maszynie eliptycznej, treningu wydolnościowego, jogi i wielu innych. Korzyści: Prosty w obsłudze nieduży zegarek biegowy monitoruje tętno na nadgarstku¹ i jest wyposażony w moduł GPS, który śledzi tempo, dystans, interwały i wiele innych parametrów Obsługuje bezpłatne plany treningowe Garmin Coach Funkcje online obejmują inteligentne powiadomienia o przychodzących SMS-ach i połączeniach, automatyczne przesyłanie danych do społeczności internetowej Garmin Connect™, śledzenie aktywności na bieżąco i sterowanie muzyką odtwarzaną w telefonie Funkcje bezpieczeństwa i śledzenia obejmują wykrywanie zdarzeń (podczas wybranych aktywności) i wezwanie pomocy — obie funkcje wysyłają informacje o bieżącej pozycji do kontaktów alarmowych2 Aplikacje sportowe do biegania, jazdy na rowerze, biegania po torze krytym i na bieżni, ćwiczeń na maszynie eliptycznej, treningu wydolnościowego, jogi i wielu innych Czas działania baterii: do 7 dni w trybie zegarka; 13 godzin w trybie GPS...

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Zegarki sportowe produkt Zegarek sportowy GPS Garmin Forerunner 45s znajdował się na 22 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 730,54 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ciągu ostatnich 3 miesięcy produkt systematycznie traci swoją pozycję w rankingach.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Garmin Vivomove Style . Średnia cena tego produktu w sklepach to 1 308,80 zł i jest ona niższa o 6,06% od średniej ceny w kategorii Zegarki sportowe.

W ostatnim czasie w kategorii Zegarki sportowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Garmin Venu .

Zegarek sportowy GPS Garmin Forerunner 45s w rankingu sprzedaży urządzeń marki Garmin w ogóle aktualnie znajduje się na 34 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Garmin jest Lampka rowerowa tylna Garmin Varia RTL510 . Aktualnie najlepszym produktem marki Garmin jest Garmin Vivoactive 3 .

Garmin znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Zegarki sportowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Garmin w tej kategorii jest Zegarek sportowy GPS Garmin Forerunner 45 .

Urządzenia Garmin w kategorii Zegarki sportowe są średnio droższe niż Zegarki sportowe w ogóle.

Aktualnie Garmin jest na pierwszym miejscu także w następujących kategoriach:

Producent Garmin > Zegarki sportowe Garmin

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według:

Brak ocen

GARMIN Forerunner 45s Fioletowy 010-02156-11

Aktualizacja: 24/9/2020

GARMIN Forerunner 45s Biały 010-02156-10

Brak ocen

Smartwatch GARMIN Forerunner 45s Fioletowy 45 010-02156-11 Mały Media Markt

Aktualizacja: 23/9/2020

Smartwatch GARMIN Forerunner 45s Biały 010-02156-10 Mały Media Markt