Zegarek sportowy z GPS Polar V800

CENA: od 1294,99 PLN do 1294,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Zegarki sportowe produkt Zegarek sportowy z GPS Polar V800 znajdował się na 31 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 207,33 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Warte odnotowanie jest także, że Zegarek sportowy z GPS Polar V800 systematycznie awansuje w zestawieniach sprzedaży w kategorii Zegarki sportowe.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Zegarek sportowy z monitorem aktywności GPS Polar M200 . Zegarek sportowy z GPS Polar V800 można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 379,30 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Zegarki sportowe to 1 393,20 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 72,77%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Zegarki sportowe znajduje się Garmin Venu .

Zegarek sportowy z GPS Polar V800 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Polar w ogóle aktualnie znajduje się na 10 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Polar jest Nadajnik do pomiaru tętna Polar H7 . Aktualnie najlepszym produktem marki Polar jest Nadajnik do pomiaru tętna Polar H10 .

Polar znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Zegarki sportowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Polar w tej kategorii jest Zegarek sportowy z GPS Polar Grit X czarny .

Większym zainteresowaniem cieszą się Zegarki sportowe Garmin. Na przykład Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6X Pro (010-02157-01) .

Urządzenia Polar w kategorii Zegarki sportowe są średnio tańsze niż Zegarki sportowe w ogóle.

Aktualnie Polar najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Polar > Zegarki sportowe Polar

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: