Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ410 GRANDER

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

PJ410 Eldom w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 16 miejscu w kategorii Sokowniki a biorąc pod uwagę tylko produkty Eldom znajduje się na miejscu 6. Jego średnia cena wynosi 299,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Sokowniki aktualnie lepiej sprzedaje się Wyciskarka do cytrusów PROFI COOK PC-ZP 1154 . Aktualnie Wyciskarka do cytrusów PROFI COOK PC-ZP 1154 jest do nabycia w sklepach w cenie około 207,42 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 57,63% niższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Sokowniki to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Sokowirówka Esperanza EKJ002 - CARROT .

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ410 GRANDER w rankingu sprzedaży urządzeń marki Eldom w ogóle aktualnie znajduje się na 44 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Eldom jest Blender kielichowy ELDOM BLN700 Orbi . Aktualnie najlepszym produktem marki Eldom jest Czajnik Eldom C 245 .

Eldom znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Sokowniki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Eldom w tej kategorii jest Wyciskarka wolnoobrotowa ELDOM PJ1200 .

Urządzenia Eldom w kategorii Sokowniki są średnio tańsze niż Sokowniki w ogóle. Sokowniki Eldom stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Aktualnie Eldom jest na pierwszym miejscu tylko w kategorii Sokowniki.

Producent Eldom > Sokowniki Eldom

Podobne produkty: wyciskarka do cytrusów ELDOM cw1

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: