Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ405 SANTE

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

PJ405 Eldom w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ405 SANTE cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 5 miejscu w kategorii Sokowniki biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 298,71 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Wyciskarka wolnoobrotowa PHILIPS HR1889/70 Viva Collection . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 489,49 zł, więc Wyciskarka wolnoobrotowa PHILIPS HR1889/70 Viva Collection jest droższy od średniej o 41,99%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Sokowniki znajduje się Sokowirówka Esperanza EKJ002 - CARROT .

Wyciskarka wolnoobrotowa Eldom PJ405 SANTE w rankingu sprzedaży urządzeń marki Eldom w ogóle aktualnie znajduje się na 13 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Eldom jest Grill elektryczny Eldom GK150 . Aktualnie najlepszym produktem marki Eldom jest Czajnik Eldom C 245 .

Eldom znajduje się na podium na 1 miejscu w kategorii Sokowniki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Eldom w tej kategorii jest Wyciskarka do soków ELDOM PJ400 .

Urządzenia Eldom w kategorii Sokowniki są średnio tańsze niż Sokowniki w ogóle. Sokowniki Eldom stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Aktualnie Eldom jest na pierwszym miejscu tylko w kategorii Sokowniki.

Producent Eldom > Sokowniki Eldom

Podobne produkty: wyciskarka wolnoobrotowa Eldom pj410 GRANDER

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: