Depilator Panasonic ES-EL8A-P503

CENA: od 380,00 PLN do 429,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

EAN: 5025232873982

KRAJ: Wielka Brytania

Depilacja na sucho/mokro:na sucho/mokro;Funkcje dodatkowe:depilacja na sucho lub mokro, depilacja pach i bikini, możliwość użycia pianki do golenia, możliwość użycia podczas kąpieli lub pod prysznicem (szczegóły w warunkach gwarancji), mycie pod wodą (szczegóły w warunkach gwarancji), ruchoma głowica depilująca, wysuwany trymer;Funkcje dodatkowe:lampka podświetlająca depilowany obszar, możliwość użycia pianki do golenia, ruchoma głowica depilująca;Głowica goląca:tak;Gwarancja:12 miesięcy;Kolor:biało-różowy;Liczba prędkości:3;Nasadka:delikatna, do depilacji pach i bikini, głowica do pielęgnacji stóp, głowica golarki, trymera;Nasadki:do depilacji pach i bikini;Sposób depilacji:pęsety;System masażu:nie;Wyposażenie:etui, głowica goląca, grzebień do bikini, instrukcja obsługi w języku polskim, kabel zasilajacy, karta gwarancyjna, nasadka do depilacji pach i bikini, szczoteczka do czyszczenia, trymer;Zasilanie:akumulatorowe

ESEL8AP503 Panasonic w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 95 miejscu w kategorii Depilatory a biorąc pod uwagę tylko produkty Panasonic znajduje się na miejscu 7. Jego średnia cena wynosi 399,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Depilator PHILIPS BRE650/00 . Aktualnie Depilator PHILIPS BRE650/00 jest do nabycia w sklepach w cenie około 429,00 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 0,73% niższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Depilatory to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Depilator laserowy PHILIPS Lumea Prestige BRI956/00 .

Depilator Panasonic ES-EL8A-P503 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Panasonic w ogóle aktualnie znajduje się na 79 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Panasonic jest Bateria do kamery Panasonic VW-VBS10E . Aktualnie najlepszym produktem marki Panasonic jest Telefon Panaconic KX-TG 1611 .

Panasonic nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Depilatory, Depilatory Panasonic znajdują się dopiero na 8 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Panasonic w tej kategorii jest Depilator PANASONIC ES-ED23-V503 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Depilatory Xiaomi.

Urządzenia Panasonic w kategorii Depilatory są średnio droższe niż Depilatory w ogóle.

Aktualnie Panasonic jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Panasonic > Depilatory Panasonic

Fragment opisu producenta:

Ostatnio firma stara się wejść na rynek sprzętu dla służby zdrowia

Zobacz więcej o producencie Panasonic

Podobne produkty: Depilator BEURER ipl 8800 velvet skin pro black Depilator BRAUN silk epil 9 975 depilator laserowy Beurer ipl 6500 SatinSkin Pro Depilator damska do ciala Braun silk epil Beauty Set SensoSmart 7 875 Depilator Rowenta Accessim 2in1 EP8810D0 Depilator Rowenta Access Fresh Total ep8975d0

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: