Golarka BRAUN Series 7 70-S7200cc

CENA: od 1199,00 PLN do 1199,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

golarka elektryczna zapewnia gładkie golenie nawet w trudno dostępnych obszarach dzięki głowicy poruszającej się w zakresie 360°korzyści: technologia autosense analizuje zarost i dostosowuje moc do jego gęstości. golenie nawet gęstego zarostu głowica obrotowa, która porusza się w zakresie 360° i dostosowuje się do konturów, zapewniając maksymalny kontakt ze skórą i gładsze golenie – nawet w trudno dostępnych obszarach 1 pełne ładowanie zapewnia do 3 tygodni golenia. szybkie 5-minutowe ładowanie wystarcza na jedno pełne golenie zaprojektowana do golenia na sucho, z użyciem pianki, żelu do golenia i pod prysznicem smartcare center ładuje, czyści i konserwuje golarkę za jednym naciśnięciem przycisku

70S7200CC Braun w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Golarki produkt Golarka BRAUN Series 7 70-S7200cc znajdował się na 79 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 827,20 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Golarki aktualnie lepiej sprzedaje się Golarka Philips HQ 9/40 Smart Touch . Golarka Philips HQ 9/40 Smart Touch można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 72,07 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Golarki to 234,07 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 69,21%.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Golarki to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Maszynka do golenia Gillette MACH3 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Braun.

Nieco popularniejszym produktem Braun jest Braun CoolTec CT2s . Aktualnie najlepszym produktem marki Braun jest Końcówka do szczoteczki elektrycznej Braun EB18 .

Braun znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Golarki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Braun w tej kategorii jest Golarka Braun 150 835 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Golarki Philips. Na przykład Golarka Philips S1232/41 .

Urządzenia Braun w kategorii Golarki są średnio droższe niż Golarki w ogóle.

Aktualnie Braun jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Braun > Golarki Braun

Fragment opisu producenta:

Braun to znany i popularny na polskim rynku producent, w jego ofercie znajdziemy głównie produkty z kategorii sprzętu gospodarstwa domowego

Zobacz więcej o producencie Braun

Podobne produkty: Golarka BRAUN Series 7 mbs7

polecane sklepy

Brak ocen

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według:

Brak ocen