Golarka męska BRAUN Series 5 - 50-M4500cs

CENA: od 529,00 PLN do 569,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 5

Czas ładowania:1 godzina;Czas pracy bezprzewodowej:50 minut;Funkcje dodatkowe:możliwe używanie żelu/pianki, szybkie ładowanie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-niebieski;Możliwość mycia pod wodą:tak (szczegóły w warunkach gwarancji);Możliwość mycia pod wodą:tak;Rodzaj golarki:foliowa;Rodzaj golarki:potrójny - 2 folie i blok noży;Ruchome głowice:tak;Seria (relacje) 2:Braun Series 5;System golący:potrójny - 2 folie i blok noży;Trymer:nakładany;Trymer:tak;Sposób golenia:na sucho/mokro;Golenie na sucho/mokro:na sucho/mokro;Wskaźnik naładowania:tak;Wyposażenie:5 nasadek, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, nakładka ochronna, podstawka ładująca, szczoteczka do czyszczenia, trymer;Zasilanie:akumulatorowe

50M4500CS Braun w rankingach sprzedaży:

Golarka męska BRAUN Series 5 - 50-M4500cs to produkt stosunkowo mało popularny, nie znajduje się w czołówkach rankingów sprzedaży w kategorii Golarki. Jego średnia cena wynosi 504,57 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Braun.

Nieco popularniejszym produktem Braun jest Depilator BRAUN SES9-995BS FLMG . Aktualnie najlepszym produktem marki Braun jest Końcówka do szczoteczki elektrycznej Braun EB18 .

Braun znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Golarki. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Braun w tej kategorii jest Golarka Braun cruZer 2675 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Golarki Philips. Na przykład Golarka Philips Multigroom MG7720/15 .

Urządzenia Braun w kategorii Golarki są średnio droższe niż Golarki w ogóle.

Aktualnie Braun jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Braun > Golarki Braun

Fragment opisu producenta:

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku umieszcza jedno z wielu urządzeń domowych marki Braun w swojej kolekcji, jako przykład modelowego wzornictwa

Zobacz więcej o producencie Braun

Podobne produkty: golarka meska BRAUN Series 5 50 r1000s Golarka BRAUN Series 7 70 s7200cc Golarka BRAUN 60 b7500cc

Wynik 1 - 5 z 5

Sortuj według: