Odkurzacz pionowy Zeegma ZONDER VERTI

CENA: od 499,00 PLN do 499,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Odkurzacz pionowy ZEEGMA Zonder Verti 4 w 1: odkurzacz pionowy, samochodowy, ręczny, mop Ergonomiczna konstrukcja 2 tryby pracy Wytrzymała bateria Funkcja mopowania na mokro Typ Odkurzacz akumulatorowy Odkurzacz pionowy Moc 120 W Worek Brak worka Pojemność 0.5 l Filtr Przeciwkurzowy System parkowania Pionowy Funkcje Regulacja mocy na obudowie Składana rura Uchwyt Czas ładowania 4 h Czas pracy na baterii/bateriach 40 min Akcesoria w zestawie Odkurzacz Metalowa rura Elastyczna rura Turbo szczotka ze światłem LED Nakładka do mopowania 2 x Mop z mikrofibry Nakładka szczelinowa Nakładka do powierzhcni miękkich Bateria Zasilacz Uchwyt na ścianę Kolor Czarny Wymiary 303 x 123 x 737 mm Waga 4 kg

ZONDERVERTI Zeegma w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 15 miejscu w kategorii Odkurzacze akumulatorowe a biorąc pod uwagę tylko produkty Zeegma znajduje się na miejscu 1. Jego średnia cena wynosi 339,82 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Odkurzacz pionowy Zeegma ZONDER VERTI systematycznie spada w rankingach sprzedaży w kategorii Odkurzacze akumulatorowe.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Odkurzacz Electrolux Ergorapido EER7ALLRGY . Średnia cena tego produktu w sklepach to 959,43 zł i jest ona wyższa o 79,54% od średniej ceny w kategorii Odkurzacze akumulatorowe.

W ostatnim czasie w kategorii Odkurzacze akumulatorowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Black&Decker Dustbuster Flexi PD1200AV-XK .

Odkurzacz pionowy Zeegma ZONDER VERTI w rankingu sprzedaży urządzeń marki Zeegma w ogóle aktualnie znajduje się na 5 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Zeegma jest Odkurzacz automatyczny Zeegma ZONDER ROBO . Aktualnie najlepszym produktem marki Zeegma jest Waga analityczna łazienkowa Zeegma Gewit .

Zeegma nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Odkurzacze akumulatorowe, Odkurzacze akumulatorowe Zeegma znajdują się dopiero na 23 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Zeegma w tej kategorii jest Odkurzacz pionowy Zeegma ZONDER VERTI .

Większym zainteresowaniem cieszą się Odkurzacze akumulatorowe Amica. Na przykład Odkurzacz Sopero Sopero VM8011 Amica .

Urządzenia Zeegma w kategorii Odkurzacze akumulatorowe są średnio tańsze niż Odkurzacze akumulatorowe w ogóle.

Aktualnie Zeegma najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Podobne produkty: wyciskarka wolnoobrotowa ZEEGMA ze sap odkurzacz pionowy Sencor svc 0625 odkurzacz pionowy Beko vrt94929vi odkurzacz pionowy Beko vrt94929vv odkurzacz pionowy Beko vrt61821vd odkurzacz pionowy Beko vrx221dr odkurzacz pionowy Beko vrt61814vb odkurzacz pionowy Beko vrt71025vw

polecane sklepy

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: