Odkurzacz Sopero Sopero VM8011 Amica

CENA: od 529,00 PLN do 649,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 8

Odkurzacz AMICA VM 8011 SOPERO to odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody podczas sprzątania. Urządzenie umożliwia łatwe sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie. Wymienialna bateria litowo-jonowa o mocy 21,6 V pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności podłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc do których dostęp wcześniej ograniczał kabel takich jak samochód, schody czy nawet sufit! Odkurzacz można ładować w całym domu dzięki dołączonej ładowarce. Elektroszczotka z wbudowanym podświetleniem LED pozwoli Ci na dokładnie odkurzenie nawet słabo widocznych miejsc, takich jak podłoga pod kanapą czy komodą. Podczas sprzątania nie przeoczysz już żadnych zabrudzeń! Zasilacz o mocy 10 W umieszczony w elektroszczotce, zwiększa prędkość jej obrotów. Większa moc w czasie odkurzania pozwoli Ci efektywniej niż za pomocą zwykłej szczotki uporać się z wykładzinami i dywanami z dłuższym włosiem. Koniec ze schylaniem się, by uruchomić odkurzacz. Przycisk znajdujący się pod rączką pozwala na komfortowe włączanie i wyłączanie odkurzacza. Odkurzanie nareszcie nie będzie wiązać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Dzięki stacji montowanej na ścianę lub szafę możesz w łatwy sposób odwiesić odkurzacz w dyskretnym miejscu. Dzięki zaczepom na akcesoria już nigdy nie zgubisz wyposażenia dołączonego do Twojego odkurzacza. Chcesz tylko na chwilę odstawić odkurzacz? System stabilizujących kółek i blokada sprawią, że odkurzacz będzie stał sam bez konieczności opierania go o ścianę. Dzięki umieszczonej w odkurzaczach Amica baterii litowo-jonowej o mocy 21,6 V możesz nieprzerwanie odkurzać przez 20 minut, nie przejmując się koniecznością podłączenia sprzętu do kontaktu. Od teraz szybkie porządki przed niezapowiedzianymi wizytami gości nie są już problemem!...

Produkt w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 68 miejscu w kategorii Odkurzacze akumulatorowe a biorąc pod uwagę tylko produkty Amica znajduje się na miejscu 1. Jego średnia cena wynosi 529,67 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Odkurzacze akumulatorowe aktualnie lepiej sprzedaje się Odkurzacz pionowy Philips PowerPro Duo FC6171/01 . Produkt ten jest droższy o 92,19% od innych w kategorii Odkurzacze akumulatorowe a jego aktualna uśredniona cena wynosi 777,00 zł.

W ostatnim czasie w kategorii Odkurzacze akumulatorowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Odkurzacz bezprzewodowy BLAUPUNKT VCH601 .

Urządzenie to aktualnie nie należy także do popularnych urządzeń producenta Amica.

Nieco popularniejszym produktem Amica jest Płyta gazowa Amica PGCA6100ApB . Aktualnie najlepszym produktem marki Amica jest Opiekacz AMICA SMK 4011 Mundo 3w1 .

Amica nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Odkurzacze akumulatorowe, Odkurzacze akumulatorowe Amica znajdują się dopiero na 36 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Amica w tej kategorii jest Odkurzacz Sopero Sopero VM8011 Amica .

Większym zainteresowaniem cieszą się Odkurzacze akumulatorowe Rowenta. Na przykład Odkurzacz uniwersalny Rowenta RY7557WH .

Urządzenia Amica w kategorii Odkurzacze akumulatorowe są średnio droższe niż Odkurzacze akumulatorowe w ogóle.

Aktualnie Amica jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Amica > Odkurzacze akumulatorowe Amica

Fragment opisu producenta: Fabryki lodówek i pralek są obecnie jednymi z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce Zobacz więcej o producencie Amica

polecane sklepy

Wynik 1 - 8 z 8

Sortuj według:

Brak ocen

Amica VM 8011 VM 8011 Amica

Aktualizacja: 29/9/2020

Brak ocen

AMICA ODKURZACZ VM8011 PIONOWY 2w1

Aktualizacja: 30/9/2020

Brak ocen