Dron SYMA X5SW

CENA: od 245,00 PLN do 259,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

  QUADROCOPTER SYMA X5SW 4CH Z KAMERĄ WAŻNE!! Prosimy wybrać kolor drona, w innym wypadku wyślemy losowo. Kolor biały i czarny. Model X5SW porusza się w każdym kierunku, potrafiąc wykonywać przy tym akrobacje powietrzne za naciśnięciem jednego przycisku. Pilot z wyświetlaczem LCD nadaje sygnały z częstotliwością 2,4GHz, co zapewnia większą kontrolę lotu i mniejszą podatność na zakłócenia. Dzięki szerokiemu pasmu śmigłowiec może odlecieć na znaczną odległość i wciąż reagować na nasze polecenia, nawet w miejscu, w którym unoszą się inne maszyny. Częstotliwość 2,4GHz zapewnia również czas reakcji, który jest szybszy nawet stukrotnie od czasu reakcji standardowych śmigłowców. Zamontowana na maszynie kamera (2 mln pikseli) cyfrowa pozwala zarówno na rejestrowanie obrazu w postaci filmu, jak i zdjęć przesyłanych bezpośrednio na ekran smartfona. Tryb Headless pozwala na wykonanie obrotów quadcopterem bez zmieniania orientacji maszyny. Zawarować opakowania: -Quadrocopter SYMA X5SW -Kamera WIFI -Nadajnik 2,4GHz -Zapasowy zestaw śmigieł -Ładowarka USB -Akumulator 500mAg 3,7 Li-Po -Instrukcja w języku polskim -Śrubokręt -Klips do telefonu Ładowanie za pomocą kabla USB: Akumulator 3,7V 500MAh Czas ładowania ~130 minut Czas lotu ~5,5 minuty Specyfikacja: -4-kanałowa aparatura -6-osiowy żyroskop lotu -kamera HD z możliwością robienia zdjęć -piksele: 2mln -możliwość wykonania przewrotki 3D -materiał; wytrzymały ABS -wysoka jakość wykonania -zasilanie nadajnika: 4x bateria AA - brak w zestawie -zasięg miedzy kontrolerem, a quadrocopterem: nawet 50m W instrukcji obsługi znajduje sie kod, którego zeskanowanie pozwoli pobrać aplikacje na telefon. Aplikacja ta umożliwia odbiór obrazu z kamery quadrocoptera w czasie rzeczywistym na ekranie smartfona. Aplikacja dostępna dla systemów iOS i Android.

X5SW Syma w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Drony produkt Dron SYMA X5SW znajdował się na 7 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 236,56 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Dron DJI Mavic 2 Pro . Aktualnie Dron DJI Mavic 2 Pro jest do nabycia w sklepach w cenie około 6 018,01 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 157,07% wyższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Drony to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Dron SYMA X5HW .

Dron SYMA X5SW w rankingu sprzedaży urządzeń marki Syma w ogóle aktualnie znajduje się na 5 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Syma jest Dron SYMA X20 . Aktualnie najlepszym produktem marki Syma jest Dron SYMA X5HW .

Syma znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Drony. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Syma w tej kategorii jest Dron SYMA X8G .

Większym zainteresowaniem cieszą się Drony DJI. Na przykład Dron DJI Mavic 2 Zoom .

Urządzenia Syma w kategorii Drony są średnio tańsze niż Drony w ogóle.

Aktualnie Syma jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Syma > Drony Syma

Podobne produkty: Dron SYMA x20w Dron SYMA x8 pro Dron SYMA x21w Dron SYMA x8sw d Dron SYMA x8hw Dron SYMA x23 Dron MJX Mini x901 Dron Overmax x bee drone 6.2

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: