Dron SYMA X23

CENA: od 169,99 PLN do 184,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 3

Syma to znana i renomowana na rynku modelarskim marka, która znajduje uznanie nawet wśród profesjonalnych zwolenników. Quadcopter X23 to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy poszukują uniwersalnego modelu którym można polatać w każdym miejscu i warunkach. Lekka konstrukcja i małe rozmiary sprawiają, że można go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie! Konstrukcja modelu sprawia, że jest on bardzo odporny na upadki i zderzenia - wszystko dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów. Elastyczny tworzywo z którego wykonane są łopaty wirników sprawia, że są one bardzo wytrzymałe, a ryzyko ich połamania jest znikome. Dzięki odporności na wiatr model dobrze sprawdza się w pomieszczeniach jak i w plenerze....

X23 Syma w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Dron SYMA X23 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 20 miejscu w kategorii Drony biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 149,93 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Drony aktualnie lepiej sprzedaje się Dron PARROT A.R.Drone 2.0 Elite . Średnia cena tego produktu w sklepach to 355,00 zł i jest ona niższa o 84,84% od średniej ceny w kategorii Drony.

W ostatnim czasie w kategorii Drony największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Dron SYMA X5HW .

Dron SYMA X23 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Syma w ogóle aktualnie znajduje się na 7 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Syma jest Dron SYMA X5UW . Aktualnie najlepszym produktem marki Syma jest Dron SYMA X5HW .

Syma znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Drony. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Syma w tej kategorii jest Dron SYMA X8G .

Większym zainteresowaniem cieszą się Drony DJI. Na przykład Dron DJI Mavic Pro .

Urządzenia Syma w kategorii Drony są średnio tańsze niż Drony w ogóle.

Aktualnie Syma jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Syma > Drony Syma

Podobne produkty: Dron SYMA x8hw Dron MJX Mini x901 Dron UGO sirocco udr 1173

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według:

OCENA:

Dron SYMA X23 Biały

Aktualizacja: 18/5/2021

Dron SYMA X23-BLK Czarny