Urządzenie do wody gazowanej SodaStream JET

CENA: od 237,67 PLN do 314,99 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 9

Urządzenie do wody gazowanej SodaStream JET  Urządzenie do produkcji wody sodowej SodaStream JET WHITE przygotuje gazowany napój w ciągu dosłownie chwili. Pracuje na zasadzie działania mechanicznego – bez żadnych baterii, bez zużycia energii elektrycznej. Parametry produktu: · nabój z gazem CO2 z pojemnością wyrobienia 80 l gazowanego napoju · specjalna butelka odporna na ciśnienie 0,9 l · hermetyczne plastikowe zamknięcie butelki umożliwia utrzymać napój długo nasycony · specjalne plastikowe dno butelki zapewnia jej bardzo dobrą stabilność · wybór natężenia nasycenia CO2 · wyjmowana tacka ociekowa · instalacja naboju przez proste wkręcenie · nabój po instalacji jest schowany wewnątrz korpusu urządzenia · możliwość zakupu syropów o wielu smakach łącznie z wersją „light” bez cukru · akcesoria opcjonalne: naboje CO2, butelki, foremki do lodu, tabletki do czyszczenia · produkcja napoju w domowym urządzeniu ma 100 razy mniejszy wpływ na środowisko niż napoje gazowane w butelkach Zawartość opakowania: · urządzenie do produkcji wody gazowanej JET WHITE · butelka · nabój z gazem CO2 Przygotowanie napoju w trzech krokach: · napełnienie butelki zimną wodą z kranu · nasycenie wody CO2 za pomocą jedynego naciśnięcia przycisku · opcjonalne dodanie syropu

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Urządzenie do wody gazowanej SodaStream JET cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 51 miejscu w kategorii Kuchnia - drobne biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 264,19 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. W ostatnim czasie zauważalny jest wzrost sprzedaży analizowanego produktu.

W kategorii Kuchnia - drobne aktualnie lepiej sprzedaje się Czajnik ZELMER ZCK7616S . Średnia cena tego produktu w sklepach to 76,92 zł i jest ona niższa o 81,56% od średniej ceny w kategorii Kuchnia - drobne.

W ostatnim czasie w kategorii Kuchnia - drobne największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Młynek BOSCH TSM6A013B .

Urządzenie do wody gazowanej SodaStream JET w rankingu sprzedaży urządzeń marki SodaStream w ogóle aktualnie znajduje się na 1 miejscu.

SodaStream jest stosunkowo popularny w kategorii w kategorii Kuchnia - drobne, Kuchnia - drobne SodaStream znajdują się na 6 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki SodaStream w tej kategorii jest Urządzenie do wody gazowanej SodaStream JET .

Większym zainteresowaniem cieszą się Kuchnia - drobne Tefal. Na przykład Czajnik Tefal LOFT KO250130 .

Urządzenia SodaStream w kategorii Kuchnia - drobne są średnio tańsze niż Kuchnia - drobne w ogóle.

Aktualnie SodaStream jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent SodaStream > Kuchnia - drobne SodaStream

Podobne produkty: Syfon na naboje Sodastream source urzadzenie do pieczenia pączków Kalorik dnm 1000 NYC kostkarka do lodu Trebs Comfortice 21110 kostkarka do lodu Trebs Comfortice 99218 zgrzewarka prozniowa FOODSAVER ffs005x Syrop SodaStream gin tonic 375 ml Syrop SodaStream margarita 375 ml Syrop SodaStream caipirinha 375 ml zgrzewarka prozniowa caso germany vc300 pro piec do pizzy G3Ferrari g10032 urzadzenie do usuwania włosów Rio precious legs Jajowar Bomann ek cb 515 N urzadzenie do waty cukrowej Łucznik am 6214 a piec do pizzy G3Ferrari g10006 mikserek na stojaku Quiselle Garnek do ryżu rk 2 ZAFFO Steba Spieniacz do mleka Bodum mousse urzadzenie do waty cukrowej Ariete 2971 Urządzenie DREMEL 7700 15 Ręczny spieniacz do mleka Bodum chambord 0,25l tłokowy

Wynik 1 - 9 z 9

Sortuj według: