Zegarek sportowy z monitorem aktywności GPS Polar M400

CENA: od 652,00 PLN do 652,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Produkt w rankingach sprzedaży:

Zegarek sportowy z monitorem aktywności GPS Polar M400 znajduje się na 63 miejscu wśród wszystkich Zegarki sportowe i na 12 miejscu wśród Zegarki sportowe Polar. Jego średnia cena wynosi 349,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Zegarki sportowe aktualnie lepiej sprzedaje się Zegarek Suunto Ambit3 Vertical . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 1 393,20 zł, więc Zegarek sportowy z monitorem aktywności GPS Polar M400 jest tańszy od średniej o 92,89%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Zegarki sportowe znajduje się Garmin Venu .

Zegarek sportowy z monitorem aktywności GPS Polar M400 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Polar w ogóle aktualnie znajduje się na 18 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Polar jest Komputer Rowerowy Polar M460 . Aktualnie najlepszym produktem marki Polar jest Nadajnik do pomiaru tętna Polar H10 .

Polar znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Zegarki sportowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Polar w tej kategorii jest Zegarek sportowy z monitorem aktywności GPS Polar M200 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Zegarki sportowe Garmin. Na przykład Zegarek sportowy Garmin Instinct .

Urządzenia Polar w kategorii Zegarki sportowe są średnio tańsze niż Zegarki sportowe w ogóle.

Aktualnie Polar najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Polar > Zegarki sportowe Polar

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: