Zegarek sportowy z GPS Polar Grit X zielony

CENA: od 1899,00 PLN do 1899,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 2

Zegarek sportowy z GPS Polar Grit X zielony Outdoorowy zegarek sportowy z GPS i wieloma funkcjami niezbędnymi do treningu

Zaawansowany outdoorowy zegarek sportowy Polar Grit X to bezkompromisowe połączenie wytrzymałego, lecz lekkiego designu, najlepszych funkcji treningowych oraz możliwości serwisu Polar Flow, kompleksowej platformy treningowej.

Polar Grit X jest wyposażony w GPS, kompas oraz wysokościomierz w trybie treningowym, a także wyjątkowe funkcje Smart Coaching firmy Polar, dzięki którym idealnie przygotujesz się do kolejnych przygód.

Kiedy chcesz dotrzeć dalej niż inni potrzebujesz niezawodnych narzędzi, które będą Ci towarzyszyć. Polar Grit X został zaprojektowany, aby towarzyszyć Ci nawet podczas najtrudniejszych sesji treningowych, idealnie dopasowując się także do Twoich codziennych stylizacji.

Wytrzymałość na wojskowym poziomie

Polar Grit X z powodzeniem przeszedł testy MIL-STD-810G, sprawdzające odporność na ekstremalne temperatury, wstrząsy i wilgoć.

Pozbądź się ciężaru

Ważący zaledwie 64 gramy Polar Grit X to jeden z najlżejszych outdoorowych zegarków sportowych na rynku.

Za horyzont i z powrotem

Dzięki wyjątkowo długiej żywotności baterii i wielu opcjom oszczędzania energii Polar Grit X nie zawiedzie Cię nawet podczas najdłuższych wypraw.

Niezależnie od tego, czy jesteś na szlaku czy przygotowujesz się na nadchodzące przygody podczas treningów uzupełniających na siłowni, Polar Grit X jest wyposażony we wszystkie narzędzia niezbędne do poprawy wyników i osiągnięcia Twoich celów.

Naucz się uzupełniać energię

Utrzymuj stały poziom energii podczas całej sesji treningowej z nowym asystentem uzupełniania energii FuelWise

Zdobywaj nowe szczyty

Dzięki szczegółowym statystykom funkcji Hill Splitter™ dowiesz się jakie wyniki osiągasz na każdym odcinku biegnącym w górę i w dół.

Mierz wyżej

Twoja podróż rozpoczyna się na długo przed wyruszeniem na szlak. Automatyczny pomiar regeneracji oraz spersonalizowane codzienne sesje treningowe gwarantują, że wyruszysz na podbój nowych tras w optymalnej kondycji.

Chodź własnymi ścieżkami

Zaplanuj trasę na Komoot i daj się prowadzić nawigacji zegarka. Dowiedz się więcej

Nie poddawaj się żywiołom

Jeśli właściwie się przygotujesz, niestraszna Ci będzie żadna pogoda. Polar Grit X poinformuje Cię o prognozie pogody na dany moment, a także na 2 kolejne dni.

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Zegarek sportowy z GPS Polar Grit X zielony cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 59 miejscu w kategorii Zegarki sportowe biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 1 499,00 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6S Sapphire (010-02159-25) . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 1 462,82 zł, więc Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6S Sapphire (010-02159-25) jest droższy od średniej o 57,23%.

W ostatnim czasie w kategorii Zegarki sportowe największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Garmin Venu .

Zegarek sportowy z GPS Polar Grit X zielony w rankingu sprzedaży urządzeń marki Polar w ogóle aktualnie znajduje się na 19 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Polar jest Monitor aktywności Polar Loop 2 . Aktualnie najlepszym produktem marki Polar jest Nadajnik do pomiaru tętna Polar H10 .

Polar znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Zegarki sportowe. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Polar w tej kategorii jest Zegarek sportowy z GPS Polar Grit X biały .

Większym zainteresowaniem cieszą się Zegarki sportowe Garmin. Na przykład Zegarek sportowy z GPS Garmin Fenix 6X Pro (010-02157-01) .

Urządzenia Polar w kategorii Zegarki sportowe są średnio tańsze niż Zegarki sportowe w ogóle.

Aktualnie Polar najlepiej radzi sobie w kategoriach:

Producent Polar > Zegarki sportowe Polar

Podobne produkty: Zegarek sportowy z gps Polar grit x biały light prestige Vasto 42086 1p zielona

Wynik 1 - 2 z 2

Sortuj według: