Dron Overmax X-Bee Drone 3.3

CENA: od 249,00 PLN do 249,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

X-bee drone 3.3 Wi-Fi to urządzenie idealnie nadające się zarówno dla początkujących pilotów, jak i dla tych bardziej zaawansowanych. Ruchoma kamera z funkcją FPV pozwala na podgląd obrazu oraz wykonywanie zdjęć w czasie rzeczywistym. Duży zasięg (do 100 m), funkcja automatycznego powrotu i lądowania oraz wytrzymałe baterie sprawiają, że nic nie przeszkadza w podniebnej przygodzie....

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Modele RC produkt Dron Overmax X-Bee Drone 3.3 znajdował się na 2 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 238,52 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na pierwszym miejscu w rankingach sprzedaży w tej kategorii znajduje się Dron SYMA X5HW . Średnia cena tego produktu w sklepach to 250,03 zł i jest ona niższa o 69,40% od średniej ceny w kategorii Modele RC.

Dron Overmax X-Bee Drone 3.3 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Overmax w ogóle aktualnie znajduje się na 7 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Overmax jest OVERMAX Livecore 7032 . Aktualnie najlepszym produktem marki Overmax jest Samochód zdalnie sterowany X-RALLY 2.0 Overmax .

Overmax znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Modele RC. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Overmax w tej kategorii jest Dron Overmax X-Bee Drone 3.1 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Modele RC Syma. Na przykład Dron SYMA X5HW .

Urządzenia Overmax w kategorii Modele RC są średnio droższe niż Modele RC w ogóle.

Aktualnie Overmax jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Overmax > Modele RC Overmax

Podobne produkty: Dron Overmax x bee drone 8.0 Dron UGO VGA Wifi mistral udr 1002 Dron UGO zephir 2.0 udr 1358 Dron DJI spark combo Dron DJI mavic 2 pro Dron SYMA x5sw

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: