Głośnik Bluetooth Overmax Soundbeat 2.0

CENA: od 79,00 PLN do 97,87 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 6

Głośnik Soundbeat 2.0 Bezprzewodowy głośnik Soundbeat 2.0 stworzony dla tych miłośników muzyki, którzy nie lubią czuć się ograniczeni plątaniną kabli. Pojemna bateria umożliwia 9 godzin słuchania na jednym ładowaniu. Uwolnij dźwiękGłośnik Soundbeat 2.0 łączy w sobie ergonomiczne kształty oraz ponadczasowy design. Dzięki wytrzymałej baterii oraz możliwości zarówno bezprzewodowej, jak i przewodowej komunikacji z innymi urządzeniami głośnik sprawdzi się w każdej sytuacji. Micro SDOdczytuje pliki muzyczne w formacie MP3 i innych bezpośrednio z karty pamięci. Wejście USBUmożliwia podłączenie pendrive oraz innych przenośnych urządzeń magazynujących. Radio FMWbudowane radio FM z automatycznym strojeniem, zapamiętywaniem stacji i anteną. PilotDołączony do zestawu pilot pozwoli Ci kontrolować urządzenie na odległość, dzięki czemu Twoje występy zawsze będą zaczynały się w wybranym przez Ciebie momencie.Akcesoria w zestawie: Pilot zdalnego sterowania Kabel AUX (jack 3,5mm) Kabel USB do ładowania Instrukcja obsługi PL Gwarancja Wymiary: 120 x 155 x 190 mmPozostałe parametry: Odtwarzanie z USB Odtwarzanie z Micro SD Obługiwanie formatu MP3 RADIO FM Radio FM z automatycznym wyszukiwaniem stacji: 87,6-108MHz Wyświetlacz: LED ...

Produkt w rankingach sprzedaży:

Głośnik Bluetooth Overmax Soundbeat 2.0 znajduje się na 4 miejscu wśród wszystkich Głośniki przenośne i na 1 miejscu wśród Głośniki przenośne Overmax. Jego średnia cena wynosi 82,52 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Głośniki przenośne aktualnie lepiej sprzedaje się Głośnik Bluetooth JBL Flip 5 . Średnia cena tego produktu w sklepach to 387,22 zł i jest ona wyższa o 50,09% od średniej ceny w kategorii Głośniki przenośne.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Głośniki przenośne znajduje się Głosnik przenośny JBL GO 2 .

Głośnik Bluetooth Overmax Soundbeat 2.0 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Overmax w ogóle aktualnie znajduje się na 3 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Overmax jest Samochód zdalnie sterowany x-Monster 3.0 Overmax . Aktualnie najlepszym produktem marki Overmax jest Samochód zdalnie sterowany X-RALLY 2.0 Overmax .

Overmax znajduje się na podium na 3 miejscu w kategorii Głośniki przenośne. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Overmax w tej kategorii jest Zestaw Karaoke Overmax Idol 3.5 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Głośniki przenośne JBL. Na przykład Głosnik bezprzewodowy JBL Charge 4 .

Urządzenia Overmax w kategorii Głośniki przenośne są średnio tańsze niż Głośniki przenośne w ogóle.

Aktualnie Overmax jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Overmax > Głośniki przenośne Overmax

Podobne produkty: Samochód zdalnie sterowany x rally 2.0 Overmax mop parowy Overmax parry 2.0 Głośnik XMUSIC bts500b Głośnik XMUSIC bts500k Głośnik XMUSIC bts500r Smartwatch overmax touch 5.0 Wideorejestrator OVERMAX camroad 4.7 Wodoodporny glosnik bluetooth Aukey sk m13 glosnik bluetooth Bazooka Audiocore ac890 Głośnik LARK freesound 2.0 kamera ip OVERMAX camspot 3.5 zestaw glosnikow bluetooth BLOW bt760tws glosnik bluetooth Baseus nge06 glosnik bluetooth PRIME3 Soul abt03bk glosnik bluetooth ZEALOT s12 glosnik bluetooth Blaupunkt bt13gy glosnik bluetooth HAMA gentelman m glosnik bluetooth HAMA flying sound disc