Dron Overmax X-Bee Drone 8.0

CENA: od 741,61 PLN do 741,61 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Dron Overmax X-Bee Drone 8.0 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 41 miejscu w kategorii Modele RC biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 290,00 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Modele RC aktualnie lepiej sprzedaje się Dron Syma X4 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 817,06 zł, więc Dron Syma X4 jest tańszy od średniej o 26,69%.

W ostatnim czasie w kategorii Modele RC największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Dron SYMA X5HW .

Dron Overmax X-Bee Drone 8.0 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Overmax w ogóle aktualnie znajduje się na 33 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Overmax jest Smarband OVERMAX Touch GO . Aktualnie najlepszym produktem marki Overmax jest Samochód zdalnie sterowany X-RALLY 2.0 Overmax .

Overmax znajduje się na podium na 2 miejscu w kategorii Modele RC. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Overmax w tej kategorii jest Dron Overmax X-Bee Drone 3.1 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Modele RC Syma. Na przykład Dron SYMA X5UW .

Urządzenia Overmax w kategorii Modele RC są średnio droższe niż Modele RC w ogóle.

Aktualnie Overmax jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Overmax > Modele RC Overmax

Podobne produkty: Dron Overmax x bee drone 9.0 Dron Overmax x bee drone 6.2 glosnik bluetooth Overmax soundbeat 2.0 nawilzacz powietrza OVERMAX aeri 4.0 Dron MJX bugs 3 pro Dron UGO VGA Wifi mistral udr 1002 Dron MJX x601h Hexacopter Dron SYMA x5sw model rc E-sky helikopter comanche model rc E-sky helikopter lama v4

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: