Smartwatch OVERMAX Touch 5.0

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Smartwatch produkt Smartwatch OVERMAX Touch 5.0 znajdował się na 42 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 256,99 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Smartwatch aktualnie lepiej sprzedaje się SmartWatch MICHAEL KORS ACCESS Runway Złoty MKT5045 . Jak wynika z monitoringu cen, szczególnie w kanałach internetowych, średnia cena w tej kategorii to 684,22 zł, więc SmartWatch MICHAEL KORS ACCESS Runway Złoty MKT5045 jest droższy od średniej o 79,22%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Smartwatch znajduje się Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 .

Smartwatch OVERMAX Touch 5.0 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Overmax w ogóle aktualnie znajduje się na 13 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Overmax jest Wideorejestrator OVERMAX Camroad 6.2 . Aktualnie najlepszym produktem marki Overmax jest Samochód zdalnie sterowany X-RALLY 2.0 Overmax .

Overmax nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Smartwatch, Smartwatch Overmax znajdują się dopiero na 14 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Overmax w tej kategorii jest Smartwatch OVERMAX Touch 5.0 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Smartwatch Michael Kors. Na przykład Michael Kors MKT5070 Access Go (różowy) .

Urządzenia Overmax w kategorii Smartwatch są średnio tańsze niż Smartwatch w ogóle.

Aktualnie Overmax jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Overmax > Smartwatch Overmax

Podobne produkty: Smartband overmax touch go 3.0 Smartwatch ticwatch pro MOBVOI power audio OVERMAX idol 3.8 MyKronoz zeround 2 Smartwatch GARETT g35s Smartwatch GARETT multi 3 Smartwatch Garett sport 25 SmartWatch michael kors access runway Złoty mkt5045 Smartwatch Garett sport 17 SmartWatch FOSSIL Q Explorist Smoke Stainless Steel Szary ftw4001 Smartwatch michael kors mkt5078 LEXINGTON MK Access 5 GEN SmartWatch FOSSIL Venture HR rose gold tone Stainless Steel ftw6011 SmartWatch FOSSIL Explorist HR Tan Leather ftw4016 Smartwatch Skagen SKT5100

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: