GSM

W tym dziale znajdziesz telefony komórkowe, smartphones oraz różne akcesoria z nimi związane. Z panelu znajdującego się po lewej stronie możesz wybrać interesującą Cię kategorie. W kategorii akcesoria znajdziesz m.in. obudowy, pokrowce, baterie, ładowarki. Skorzystaj z dodatkowych opcji (wybór producenta, rozmiar, seria ) w celu szybszego dotarcia do interesującego Cię produktu. Zamieszczone opinie o sklepie i produkcie pomogą Ci dokonać trafnego wyboru.

GSM - wszystkie kategorie

Popularne marki telefonów

Aktualności / Poradniki

Awaria telefonu firmowego? Skorzystaj z usług dedykowanego serwisu!

Z roku na rok coraz więcej firm zapewnia swoim pracownikom telefony służbowe marki Apple. Są one nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale i pięknie się prezentują, stąd też noszenie ich na spotkania biznesowe jest bardzo prestiżowe. Problem pojawia się jednak w momencie, gdy telefon z jakichś powodów ulegnie awarii. Warto wtedy skorzystać z usług dedykowanego serwisu, i to bez względu na to, czy telefon wciąż jest na gwarancji, czy też nie.

Dodatkowe opcje dla Twojej przesyłki kurierskiej – co mają do zaoferowania firmy?

Każdy z nas choć raz miał styczność z przesyłką kurierską. Najczęściej dotyczy to paczki, która jest nadana do nas. Zwykle ze sklepu internetowego, w którym robiliśmy zakupy. Jednak coraz częściej zdarza się, że osoby prywatne są nadawcami, a nie odbiorcami przesyłek kurierskich. Wysyłamy do różnych miast, krajów, do znajomych, rodziny i przyjaciół. Przesyłki kurierskie stały się świetny sposobem na bycie bliżej siebie! Warto więc poznać, co do zaoferowania mają nam różni kurierzy. Każda firma ma wiele opcji dodatkowych, które możemy zastosować przy naszej przesyłce. Poznaj je!

Ciekawostki

Typowym telefonem biznesowym jest Nokia e52. Jest to telefon dla osób ceniących prostotę i funkcjonalność – posiada czytelny ekran oraz typową klawiaturę umieszczoną pod nim. Żadnych klapek, wysuwanych części, czy funkcjo dotykowych. Nokia E52 ma bardzo rozwinięte funkcje komunikacyjne, jak na przykład dostęp do poczty internetowej. Pojemna bateria zapewnia długi czas rozmów.
Nokia 2330 to telefon klasyczny posiadający duży i czytelny wyświetlacz oraz bardzo prostą i funkcjonalną klawiaturę umieszczoną pod wyświetlaczem. Nokia 2330 występuje w kolorze srebrnym, jest polecana dla osób ceniących prostotę i funkcjonalność.
Nokia c3 to telefon z pełną klawiaturą qwerty umieszczoną pod wyświetlaczem. Bardzo małe klawisze powodują, że nie jest to telefon dla wszystkich. Klawisze są jednak tak wyprofilowane dzięki odpowiedniej wypukłości, że stosunkowo szybko można opanować bezbłędne posługiwanie się nawet dużym kciukiem. Nokia C3 to także telefon do facebooka, dzięki wyciągniętym na pulpit kanałom z tego serwisu.

Polecamy nowe produkty z kategorii