Smartband OVERMAX Touch GO 3.0

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Monitory aktywności produkt Smartband OVERMAX Touch GO 3.0 znajdował się na 36 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 64,99 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się GARMIN Vivosmart 3 . GARMIN Vivosmart 3 można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 303,42 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Monitory aktywności to 186,27 zł, więc analizowany produkt jest droższy od średniej o 62,89%.

W ostatnim czasie w kategorii Monitory aktywności największym zainteresowaniem kupujących cieszy się Smartband XIAOMI Mi Band 4 .

Smartband OVERMAX Touch GO 3.0 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Overmax w ogóle aktualnie znajduje się na 17 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Overmax jest Kamera zewnętrzna OVERMAX CAMSPOT 4.8 . Aktualnie najlepszym produktem marki Overmax jest Samochód zdalnie sterowany X-RALLY 2.0 Overmax .

Overmax nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Monitory aktywności, Monitory aktywności Overmax znajdują się dopiero na 19 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Overmax w tej kategorii jest Smarband OVERMAX Touch GO .

Większym zainteresowaniem cieszą się Monitory aktywności TelForceOne.

Urządzenia Overmax w kategorii Monitory aktywności są średnio tańsze niż Monitory aktywności w ogóle.

Aktualnie Overmax jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Overmax > Monitory aktywności Overmax

Podobne produkty: Samochód zdalnie sterowany x monster 3.0 Overmax Smartband ProMedix pr 450 Smartband ProMedix pr 500 Smartband Jawbone up2 Smartband Jawbone up3 nawilzacz powietrza OVERMAX aeri 6.0 Wideorejestrator OVERMAX camroad 6.2 Smartband Smartband Forever sb 220 Smartband Acme act101 Smartband Trevi SF 16 Smartband Garmin vivosmart hr + Smartband manta multimedia swt9303

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: