Wideorejestrator OVERMAX Camroad 4.7

CENA: od 199,72 PLN do 199,72 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 1

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli lubicie wiedzieć co kupują inni, to przyda Wam się informacja, że w ostatnim miesiącu wśród wszystkich produktów z kategorii Rejestratory jazdy produkt Wideorejestrator OVERMAX Camroad 4.7 znajdował się na 95 miejscu w rankingach sprzedaży kanałów online. Jego średnia cena wynosi 98,10 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Wideorejestrator OVERMAX Camroad 4.7 systematycznie spada w rankingach sprzedaży w kategorii Rejestratory jazdy.

Na lepszej pozycji w tej kategorii znajduje się Wideorejestrator MODECOM Rec MC-CC15 . Produkt ten jest droższy o 359,40% od innych w kategorii Rejestratory jazdy a jego aktualna uśredniona cena wynosi 1 547,00 zł.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Rejestratory jazdy to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Wideorejestrator Xiaomi 70MAI .

Wideorejestrator OVERMAX Camroad 4.7 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Overmax w ogóle aktualnie znajduje się na 26 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Overmax jest Dron Overmax X-Bee Drone 3.1 Plus . Aktualnie najlepszym produktem marki Overmax jest Samochód zdalnie sterowany X-RALLY 2.0 Overmax .

Overmax nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Rejestratory jazdy, Rejestratory jazdy Overmax znajdują się dopiero na 14 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Overmax w tej kategorii jest Overmax OV-Cam01 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Rejestratory jazdy Lamax. Na przykład Wideorejestrator LAMAX T6 .

Urządzenia Overmax w kategorii Rejestratory jazdy są średnio tańsze niż Rejestratory jazdy w ogóle.

Aktualnie Overmax jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Overmax > Rejestratory jazdy Overmax

Podobne produkty: Wideorejestrator OVERMAX camroad 6.2 Wideorejestrator NAVITEL cr900 Smartwatch overmax touch 5.0 Wideorejestrator VORDON mcar 2 Samochód zdalnie sterowany x rally 2.0 Overmax Wideorejestrator MIKAVI pq4 dual Wideorejestrator LAMAX s7 dual Wideorejestrator MIO mivue 798 dual Wideorejestrator NAVITEL r1000 GPS Wi-Fi Wideorejestrator DOD rc500s + darmowy transport DOD Wideorejestrator NAVROAD mycam hd q pro Wideorejestrator MOTOROLA mdc 100 Wideorejestrator MOTOROLA mdc 50

Wynik 1 - 1 z 1

Sortuj według: