Wideorejestrator OVERMAX Camroad 6.2

CENA: od 0,00 PLN do 0,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: Nie znaleziono ofert

Produkt w rankingach sprzedaży:

Jeśli przeanalizujemy sprzedaż w ostatnim okresie w kanałach e-commerce to okazuje się, że produkt Wideorejestrator OVERMAX Camroad 6.2 cieszył się sporą popularnością i znajduje się na 34 miejscu w kategorii Rejestratory jazdy biorąc bod uwagę wolumen sprzedaży. Jego średnia cena wynosi 266,12 zł, cena ta jest więc niższa niż średnia w kategorii. Wideorejestrator OVERMAX Camroad 6.2 systematycznie spada w rankingach sprzedaży w kategorii Rejestratory jazdy.

W kategorii Rejestratory jazdy aktualnie lepiej sprzedaje się Kamera samochodowa A129-G DUO . Aktualnie Kamera samochodowa A129-G DUO jest do nabycia w sklepach w cenie około 991,51 zł, przy czym warto zauważyć, że cena ta jest o 194,44% wyższa niż inne podobne produkty.

Jeśli przeanalizujemy wszystkie Rejestratory jazdy to okazuje się, że aktualnie najchętniej kupowanym produktem jest Wideorejestrator Xiaomi 70MAI .

Wideorejestrator OVERMAX Camroad 6.2 w rankingu sprzedaży urządzeń marki Overmax w ogóle aktualnie znajduje się na 12 miejscu.

Nieco popularniejszym produktem Overmax jest Projektor Overmax Multipic 2.3 . Aktualnie najlepszym produktem marki Overmax jest Samochód zdalnie sterowany X-RALLY 2.0 Overmax .

Overmax nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Rejestratory jazdy, Rejestratory jazdy Overmax znajdują się dopiero na 14 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Overmax w tej kategorii jest Wideorejestrator OVERMAX Camroad 4.7 .

Większym zainteresowaniem cieszą się Rejestratory jazdy Lamax. Na przykład Rejestrator jazdy Lamax Drive C7 .

Urządzenia Overmax w kategorii Rejestratory jazdy są średnio tańsze niż Rejestratory jazdy w ogóle.

Aktualnie Overmax jest na pierwszym miejscu w następujących kategoriach:

Producent Overmax > Rejestratory jazdy Overmax

Podobne produkty: Wideorejestrator MIKAVI pq1 Samochód zdalnie sterowany x monster 3.0 Overmax Wideorejestrator DDPAI mini 2 plus Dron Overmax x bee drone 5.5 Wideorejestrator XBLITZ prism Wideorejestrator NAVITEL mr250 FullHD Wideorejestrator VORDON mcar Wideorejestrator NAVITEL cr900 Wideorejestrator MIO mivue 751 Wideorejestrator SMARTGPS dvr1100l Wideorejestrator VORDON mcar 2 Wideorejestrator GARETT road 9 Wideorejestrator Xiaomi 70mai Wideorejestrator NAVROAD mycam hd q pro Wideorejestrator MOTOROLA mdc 100

Wynik 1 - 0 z 0

Sortuj według: