Wideorejestrator MIKAVI PQ4 Dual

CENA: od 849,00 PLN do 849,00 PLN

OCENA: Brak ocen

OFERTY: 4

Alert zmęczenia kierowcy:nie;Miejsce na kartę pamięci:microSD;Datownik:tak;Format zapamiętywanych plików:H.264, MOV;Funkcje:nagrywanie w pętli, GPS;Dodatkowe opcje:detekcja ruchu, menu w języku polskim;GPS:tak;G-sensor:tak;Gwarancja:24 miesiące;HDMI:nie;Interfejs zasilania:miniUSB;Kąt widzenia:170°;Łączność Wi-Fi:tak;Maksymalna pojemność kart pamięci:microSD do 128 GB;Maksymalna pojemność kart pamięci - relacje:microSD do 128 GB;Model procesora:NOVATEK NT96663 V2;Model Sensora:Sony STARVIS IMX327;Montaż do szyby:uchwyt ;Wyposażony w mikrofon:tak;Nagrywanie w pętli i nadpisywanie nagrań:tak;Nakrywanie dźwięku:tak;Obsługa kart pamięci:tak;Odbiornik GPS:tak;Wewnętrzna pamięć:0;Przysłona:f/1,8;Typ obiektywu:stałoogniskowy;Rozdzielczość filmu:Full HD 1080p / 60 fps, Quad HD 2560x1440p / 30 fps;Rozdzielczość matrycy:0;Rozdzielczość zdjęć:12 mln pikseli;System bezpieczeństwa ADAS (LDWS/FCWS):tak;Tryb nocny:nie;Tryb parkingowy:Tak;Tylna kamera:tak;USB:tak;WDR/HDR:tak;Rozmiar ekranu:2 ";Wi-Fi:tak;Ekran:tak

PQ4DUAL Mikavi w rankingach sprzedaży:

Ten produkt w aktualnym rankingu pojawił się na 11 miejscu w kategorii Rejestratory jazdy a biorąc pod uwagę tylko produkty Mikavi znajduje się na miejscu 1. Jego średnia cena wynosi 816,69 zł, cena ta jest więc wyższa niż średnia w kategorii.

W kategorii Rejestratory jazdy aktualnie lepiej sprzedaje się Wideorejestrator TRACER MobiMirror FHD . Wideorejestrator TRACER MobiMirror FHD można znaleźć na półkach sklepowych w cenie 173,22 zł. Aktualnie średnia cena produktów w kategorii Rejestratory jazdy to 322,88 zł, więc analizowany produkt jest tańszy od średniej o 46,35%.

W rozpatrywanym okresie na pierwszym miejscu w rankingu sprzedaży w kategorii Rejestratory jazdy znajduje się Wideorejestrator Xiaomi 70MAI .

Wideorejestrator MIKAVI PQ4 Dual w rankingu sprzedaży urządzeń marki Mikavi w ogóle aktualnie znajduje się na 1 miejscu.

Mikavi nie należy do najpopularniejszych marek w kategorii Rejestratory jazdy, Rejestratory jazdy Mikavi znajdują się dopiero na 9 miejscu. Jednym z najbardziej popularnych produtków marki Mikavi w tej kategorii jest Wideorejestrator MIKAVI PQ4 Dual .

Większym zainteresowaniem cieszą się Rejestratory jazdy Blaupunkt. Na przykład Cyfrowy rejestrator wideo Blaupunkt BP 2.5 FHD .

Urządzenia Mikavi w kategorii Rejestratory jazdy są średnio droższe niż Rejestratory jazdy w ogóle. Rejestratory jazdy Mikavi stają się coraz popularniejsze na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy.

Producent Mikavi > Rejestratory jazdy Mikavi

Podobne produkty: Wideorejestrator NAVITEL r300

Wynik 1 - 4 z 4

Sortuj według: